Koupě nemovitosti

Z naší nabídky nemovitostí určených ke koupi si určitě vyberete tu pravou, kterou právě hledáte. Pro potenciálního kupce máme na výběr řadu bytů a domů v klidné maloměstské lokalitě s dobrou dopravní dostupností, pro zahájení výstavby nabízíme vhodné stavební pozemky v blízkosti zástavby a dále zrekonstruované byty a rodinné domy vhodné k pronájmu nebo k dlouhodobé investici. Z nabídky komerčních nemovitostí máme na výběr kancelářské, skladové nebo výrobní prostory určené ke komerčnímu využití.

Správná posloupnost jednotlivých kroků při koupi nemovitosti Vám zajistí, že vše na sebe bude navazovat tak jak má, nedojde k problémům a proces bude bezpečný pro všechny strany. Existuje několik postupů.  Jaký z nich použít záleží na tom, zda kupovaná nemovitost je financována hypotékou a zda na dané nemovitosti vázne zástavní právo prodávajícího.

Celkem mohou nastat ČTYŘI SCÉNÁŘE PŘI KOUPI NEMOVITOSTI.

Region působnosti

Koupi nemovitosti Vám zprostředkujeme v rámci celé České republiky. Jsme všude zdejší. Kam nedojedeme autem, dojedeme vlakem nebo autobusem. Klidně vyšlápneme kopec pěšky, nejsme líní a zatím nám nohy neupadly.

Koupě bytu

Koupě domu

Koupě pozemku

Koupě komerční nemovitosti

Nemovitosti v zahraničí

Nemovitosti v zahraničí

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283