Koupě domu

Výběr převážně rodinných domů k prodeji nabízíme v mnoha lokalitách. Prodej rd v zástavbě velkých měst jako je Brno nebo Olomouc mají výhodu v dostupnosti služeb a MHD, domy prodávané v okolí Blanska nebo Boskovic mohou zase využívat i přírodní prostředí, další domy jsou určeny k dostavbě nebo rekonstrukci za výhodnější cenu. V naší nabídce je i prodej domů v blízkosti turisticky atraktivních lokalit jako investice do nemovitostí k pronájmu.

Jak probíhá koupě domu

Při koupi domu zkontrolujte, zda jsou všechny stavby řádně zapsány v katastru nemovitostí a následně i návrh na vklad, úvěrující banka to chce mít v pořádku, aby mohla uvolnit peníze. Prověřte, není-li na kupovaném domě věcné břemeno užívání nebo nějaké jiné právní omezení.

Pokud kupujete chatu , měli byste vědět, zda je zajištěn právní přístup k chatě, zda je pozemek pod chatou součástí koupě a všechny objekty jsou řádně zapsány v katastru nemovitostí.

Naše nabídka koupě domu podle lokality a typu nemovitosti

Prodáváme domy a rodinné domy nejčastěji v lokalitách Brno, Brno-venkov, Olomouc, Prostějov, Kuřim, Blansko, Boskovice, Kroměříž. Jednou z variant prodávaných nemovitostí jsou i domy v exekuci.

Prodej domů Blansko a okolí

Aktuální nabídka

Prodej domů Brno a okolí

Aktuální nabídka

Prodej domů Bruntál a okolí

Aktuální nabídka

Prodej domů České Budějovice a okolí

Aktuální nabídka

Prodej domů Liberec a okolí

Aktuální nabídka

Prodej domů Olomouc a okolí

Aktuální nabídka

Prodej domů Ostrava a okolí

Aktuální nabídka

Prodej domů Šumperk a okolí

Aktuální nabídka

Reference klienta

„Chtěla bych Vám projevit vřelý dík a obdiv za pomoc při prodeji naší nemovitosti!

Tuto nemovitost jsem se snažila s nějakou pauzou prodat přes 10 roků!!!Oslovila jsem přitom několik Realitních kanceláří, ale výsledky byly nulové až do chvíle, kdy mě oslovila Vaše kancelář TUZEMSKÁ REALITNÍ prostřednictvím pana Procházky. Od okamžiku naší spolupráce neuplynul ani měsíc a již byl učiněn kontakt se seriózním zájemcem! ANO!  TAK RYCHLE!  A JAK JE TO MOŽNÉ? Vaše prezentace mé nemovitosti na web stránkách byla absolutně perfektní a skvělá! Správně a poctivě vystihla veškeré klady, které měly oslovit eventuálního zájemce. A to se také stalo a Kupní smlouva byla na světě!

Tehdy jsem si uvědomila, že každá věc má svoji cenu. Zejména, když přijde ten správný člověk, který si dá trochu času a dopodrobna se seznámí s prodávaným objektem a správnými slovy a fotografiemi objekt prezentuje tak, jak to bylo v našem případě, kdy jste nás navštívil Vy pane Procházko. DĚKUJEME!! Vaše práce byla výtečná a v návaznosti i práce pana Čecha, který se příkladně dokázal postarat o další nutné záležitosti týkající se i přepisů energií a předávky nemovitosti. Nelze opomenout perfektní součinnost s paní notářkou JUDr. Hanou Dvořákovou, která svou erudovaností zaštítila právní stránku prodeje a přepisu nemovitosti na nové majitele. Děkujeme! Děkujeme!

Přejeme Vám i celé Tuzemské Realitní spoustu dalších stejně spokojených zákazníků.

Radmila Gabriel“

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283