Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..
Celkem 30 fotografií.
Cena 5 999 000 Kč

Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..

Bydlení, výroba, sklady či jiné využití skýtá tato velmi prostorná zemědělská usedlost, zasazená do krásné krajiny úrodné Hané v Mladějovicích u Šternberka.

Krásný park před domem plný zeleně, se vzrostlými různorodými stromy a s herními prvky pro děti, zde vytváří impozantní místo k bydlení i podnikání.

V minulosti zde dragouni měli jezdeckou školu a stáje, a když se podíváte na zadní stranu hlavní budovy směrem do velkého průjezdu s krásným klenbovým stropem, snadno si dokážete představit, jak jím na svých koních projížděli. Opravdu je zde cítit historie.

V zahradě jsou ještě pozůstatky dalších kamenných budov, které opět vyvolávají zvědavou otázku, co se zde před lety mohlo všechno odehrávat.

Od devadesátých let zde fungovala kovovýroba. Všechny prostory byly plně využívány jako dílny, sklady a kanceláře a modernizace od roku 1996 do 2002 tomu byla uzpůsobena. Do dílen byl rozveden tlakový vzduch, od trafa byl přiveden speciální přívod elektřiny s jističem 80A (teď je 25A, ale lze obnovit) a byly nově rozvedeny a zesíleny rozvody 220V/380V. Dále byla osazena zářivková světla, průmyslový výtah 500kg, jeřábová kočka 1,6t, v hlavní budově byly zpevněny či vyměněny stropy za železobetonové, byly vytvořeny pánské a dámské šatny se sociálkami. Dále střešní krytina z hliníkového plechu, fasáda zepředu, připojení na plyn, kanalizaci, obecní vodu a studnu, ústřední topení na zemní plyn s deskovými radiátory i do maštalí, kde byly dřevěné dveře vyměněny za kovové dveře a celkově byly všechny prostory upraveny, aby sloužily jako dílny, sklady a kanceláře. Třetí budova byla postavena nově z Yttongu.

Usedlost tvoří 3 části o 16 místnostech plus příslušenství s užitnou plochou 515m2 plus dřevěná stodola. Pozemek má 1684m2.

Hlavní budova sestává z levé části, pravé části a prostoru nad průjezdem.

Původní vedlejší budova je po levé straně, zde byly dříve stáje.

Nová vedlejší budova je po pravé straně a za ní je stodola.

Dispozice.

Hlavní budova.

Vlevo od průjezdu je v přízemí chodba se schodištěm 15,56m2, místnost vlevo 15,69m2, navazující místnost 16,19m2, komora pod schody 1,39m2, šatna muži 21,04m2, umývárna 11,14m2 s WC.

V patře vlevo je galerie 12,30m2, vpravo do ulice místnost 18,83m2, dále místnost 16,82m2, šatna ženy 22,56m2, umývárna s WC 8,42m2, místnost nad průjezdem s výtahem 42,55m2, prostor s kovovým schodištěm a výtahem 22,49m2, místnost do ulice 36,42m2.

V přízemí vpravo je místnost s kotlem, výtahem a vodárnou 18,68m2, místnost do ulice 31,55m2.

Bývalé stáje.

1. místnost s klenbou 15,72m2, 2. místnost s klenbami 68,40m2, 3. místnost 18,14m2 s jeřábovou kočkou, 4. místnost 12,15m2, 5. místnost 20,02m2 se vstupem na půdu.

Nová dílna.

1. místnost 45,45m2, 2. místnost 23,07m2. Přístřešek 18,80m2.

Stodola 42,34m2.

Místa je zde vskutku hodně a záleží jen na Vás, jak tuto opravdovou zemědělskou usedlost, jak je uvedeno i na listu vlastnictví na katastrálním úřadě, využijete.

Typ nemovitostiKomerční nemovitosti, Zemědělský objekt, Prodej
UpřesněníSmíšená, Centrum obce, Dobrý
AdresaMladějovice, Olomouc
Evidenční číslo349
KategorieZemědělský objekt
Plocha výrobních a skladovacích prostor515 m2
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovySmíšená
Stav objektuDobrý
Sítě230V, 400V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace, Studna, Voda, užitková
Typ budovyŘadový
UmístěníCentrum obce

Ladislav Čech

Jednatel - odpovídá za právní servis, realitní makléř od roku 2012. Popis: zapálený srdcař, nadšený řidič a věčný cestovatel.

+420 774 968 623 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí