Dům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním HradiskuDům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním Hradisku
Celkem 30 fotografií.
Cena 15 000 000 Kč

Cena k jednání

Dům pro velkou rodinu nebo pro bydlení a podnikání v Olomouci v Klášterním Hradisku

Splnění snu o společném bydlení velké rodiny je zde! Tento rodinný dům vám nabízí nejen prostorné a pohodlné bydlení, ale také skvělou příležitost pro podnikání. Představte si život plný radosti a spokojenosti ve svém vlastním domě, který vám poskytne vše, co potřebujete pro šťastný a komfortní život.

S 9 pokoji, 2 kuchyněmi, 3 koupelnami, 3 toaletami, 2 garážemi, 5 komorami, dvorem a zahradou nabízí tento rozlehlý dům spoustu místa, které si představujete pro společné bydlení velké rodiny. Můžete si například představit, jak každá generace má svůj vlastní prostor. Vy v horních patrech, dědeček s babičkou v přízemí a mladí nahoře. Každý získá dostatek soukromí a zároveň může být součástí harmonického rodinného života.

Ale to není vše! Tento dům nabízí i skvělou příležitost pro podnikání. Můžete využít část domu k vlastnímu podnikání nebo ji pronajmout a finančně se posunout ještě dál. Například si představte, že v horní části bydlíte s rodinou v 5+1 a v přízemí využijete 5 dalších místností jako ordinace, ateliéry, kanceláře, e-shop, salón krásy a další. Můžete si ho představit také jako 5 samostatných bytů nebo kanceláří pro advokáty, účetní, projektanty, programátory a další.

Tento dům nabízí mnohem víc než jen prostory pro život a podnikání. Je to místo, kde se splní vaše sny. Věřte, že váš život se promění a otevřou se před vámi nové možnosti. S tímto rodinným domem si můžete vytvořit domov, kde budete prožívat šťastné a nezapomenutelné chvíle se svou rodinou. Zároveň můžete investovat do budoucnosti a rozvíjet své podnikatelské plány.

Technické info.

Dům je z roku 1911, cihla, střecha sedlová, krytina plechu, sklepní prostory pod celým domem, garáž zepředu. Garáž zezadu, kam již není příjezd, se hodí na vybudování průjezdu pod domem a vytvoření parkovacích míst za domem. 2 plynové kotle. Modernizace celková v 1972, v 2014 druhého podlaží. Elektřina, vodovod, kanalizace, plyn.

Zastavěná plocha 152m2, užitná 313m2, pozemek 806m2.

Dispozice:

V 1. NP chodba 6,39m2, schodiště 12,53m2, koupelna 1,24m2, komora 1,53m2, pokoj 10,67m2, pokoj s nízkým stropem 13,37m2, koupelna s WC 4,05m2, chodba 4,51m2, kuchyň 10,99m2, pokoj 16,15m2, pokoj 12,51m2, lodžie 6,40m2,

V mezipatře komora 1,23m2, komora 1,73m2.

Ve 2.NP šatna 2,23m2, chodba 10,59m2, koupelna 2,59m2, chodba 1,69m2, WC 1,63m2, lodžie 6,40m2, spíž 1,92m2, kuchyň 12,91m2, pokoj 12,96m2, pokoj 19,13m2, pokoj 22,43m2.

V mezipatře WC 1,29m2, komora 1,96m2.

Ve 3. NP pokoj 22,68m2, komora 2,20m2, pokoj 12,81m2, komora 2,20m2.

Půda navazuje na pokoje, možnost rozšíření.

V 1. PP sklep 3,30m2, chodba 5,83m2, garáž 15,41m2, sklep 7,79m2, sklep 5,09m2, sklep 10,08m2, sklep 8,27m2, druhá garáž 16,55m2.

Tento dům je více než jen obydlí. Je to místo, kde můžete vytvořit domov, realizovat své podnikatelské sny a investovat do budoucnosti.

Zavolejte nám ještě dnes a dejte své rodině ten nejlepší dárek, vlastní rodinný dům plný možností!

Typ nemovitostiDomy, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce
AdresaJablonského, Klášterní Hradisko, Olomouc
Evidenční číslo326
Poznámka k ceněCena k jednání
Plocha obytná313 m2
Plocha pozemek806 m2
Plocha zastavěná152 m2
Plocha zahrada654 m2
Počet NP3
Počet PP1
TopeníLokální plynové
Konstrukce budovyCihlová
Sítě230V, 400V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
VybaveníLodžie, Garáž, Sklep, Zahrada
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníDálnice, MHD, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníKlidná část obce

Ladislav Čech

Jednatel - odpovídá za právní servis, realitní makléř od roku 2012. Popis: zapálený srdcař, nadšený řidič a věčný cestovatel.

+420 774 968 623 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Pavel Měsíc
„Tuto realitní kancelář mohu jedině doporučit. Prodal jsem přes ni byt. Obecně od lidí slýchávám záporné názory na práci různých realitních kanceláří a sám jsem si již zažil to takzvané peklo. Než jsem tedy dostal doporučení na pány Čecha a Procházku z Tuzemské realitní. Už při prvním kontaktu na mě udělal velký dojem...“
Pavel Měsíc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc