Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.
Celkem 10 fotografií.
Cena 5 800 000 Kč

Neplatíte provizi.

Neuvěřitelná proměna: Z bývalého penzionu nyní luxusní byty, které mění pravidla hry. 3+kk, 60m2.

Vítejte v úžasném světě horských apartmánů, kde se splní vaše sny o dokonalém útulku v srdci přírody. Rezidence Janov vám přináší jedinečnou příležitost vlastnit exkluzivní horský apartmán, který vám poskytne nejen únik z každodenního shonu, ale také neopakovatelný životní styl plný luxusu a pohody.

Vstup do světa horských apartmánů:

Rezidence Janov je oázou klidu a komfortu v nádherném horském prostředí. Tato jedinečná rezidence vás okouzlí svou architekturou, která se dokonale sladí s okolní přírodou. Vstupte do světa luxusu a relaxace, kde každý detail byl pečlivě promyšlen a navržen tak, aby splňoval nejnáročnější požadavky.

Neomezené možnosti pro vaše dovolené:

Zimní radovánky: Jako majitel apartmánu v Rezidenci Janov získáte neomezený přístup ke kvalitním lyžařským svahům a sjezdovkám. Staňte se součástí zimního ráje a prožívejte adrenalinové sporty na dosah ruky. Po náročném dni na svahu se můžete vrátit do svého útulného apartmánu a relaxovat s výhledem na zasněžené hory.

Letní dobrodružství: Horské apartmány v Rezidenci Janov nabízejí také širokou škálu letních aktivit pro všechny věkové kategorie. Procházejte se po malebných stezkách, objevujte okouzlující přírodu a nasávejte energii horského vzduchu. Využijte blízkost jezer a koupališť k osvěžení a užijte si pikniky s rodinou a přáteli v nádherném horském prostředí.

Investice do budoucnosti:

Ekonomické výhody: Vlastnictví horského apartmánu v Rezidenci Janov přináší mnoho ekonomických výhod. Můžete si užívat svůj apartmán kdykoliv chcete a v případě, že ho nevyužíváte, máte možnost ho pronajmout a získat zajímavý příjem. Horské apartmány jsou také dlouhodobě stabilní investicí, která nabízí vysoký potenciál zhodnocení vašeho majetku.

Vaše horské apartmány se tak stávají útočištěm klidu a regenerace a finanční jistoty.

Vaše vlastní horské království:

Výhody vlastnictví: Vlastnictví horského apartmánu v Rezidenci Janov vám přináší nejen luxusní a stylové bydlení, ale také pocit bezpečí a soukromí. Vaše apartmány jsou prostorné, plně vybavené a nabízejí úchvatné výhledy na okolní horizont. Zde se můžete odpojit od světa a tvořit nezapomenutelné vzpomínky se svou rodinou a blízkými.

Přijměte pozvání do světa horských apartmánů a zažijte neopakovatelný životní styl spojený s luxusem, relaxací a dobrodružstvím a objevte potenciál vlastnictví horského apartmánu. Zbývá již jen posledních 5 apartmánů, další příjemný bonus je, že neplatíte provizi.

Vstupte do světa Rezidence Janov a navždy změňte svůj život. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte žít život plný emocí, radosti a nezapomenutelných okamžiků. Vaše horské království čeká na vás.

Typ nemovitostiByty, 3+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaJanov nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Evidenční číslo336
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie3+kk
Plocha obytná60 m2
PodlažíPřízemí
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+1, 116ms možností 5+1 o 169 m2, Dukelská, Olomouc.
Byt 3+1, 116ms možností 5+1 o 169 m2, Dukelská, Olomouc.