Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L1. 03.
Celkem 17 fotografií.
Cena 1 990 000 Kč

Neplatíte provizi.

Nový byt 2+kk v Šumperku na ulici Lidická. Číslo bytu L03.

Byt č. L1. 03, 2+kk, 31,75m2, 1.NP.

53 nových dvoupokojových a třípokojových bytů vznikne v bývalé administrativní budově v Šumperku na ulici Lidická. Konečně se dostane na každého, kdo chce na tomto hezkém místě mít doslova nový domov. A také se dostane na každého, kdo chce nový investiční byt. Byt, který poroste na hodnotě a poskytne Vám vše, co potřebujete.

Byty budou postupně vznikat v průběhu roku 2024. Budou v osobním vlastnictví. Vybavení bude ve vyšším kvalitativním standardu, o který je dnes zájem. Dvoupokojové byty 2+kk budou o ploše 32m2. Třípokojové byty 3+kk budou o ploše 47m2, 54m2 a 64m2. Budou i sklepy. Bytový dům je 6 podlažní, 2 výtahy zajistí pohodlné bydlení a rampa zajistí bezbariérovost.

Krásné nové komfortní bydlení s výhledem na Jeseníky a dostupností všech služeb města Šumperk. Byty se nachází v klidné části města s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti. Školy, školky, lékárny, obchody, banky, úřady, pošta, aquacentrum, sportovní hala, parky, vlakové nádraží, autobusové nádraží a další, to vše naleznete jen pár kroků od Vašeho nového domova či Vaší investice.

Byt se dá koupit i k rekreačním účelům. Jeseníky jsou přece za rohem. V létě turistika a cyklistika a v zimě lyžování a běžky. Těsně okolo bytu vede červená turistická trasa kolem vodní nádrže Krásné a jen 500 m od bytu za rybníčkem Benátky vede cyklistická trasa do hezké přírody. V přírodě si můžete užívat každou minutu. A přitom kompletní služby města máte stále k dispozici. Využití bytu je všestranné a časem ho můžete měnit. Proto byty v Šumperku kupují i lidé z Brna a Olomouce.

Byt je nejen domov, ale především hmatatelná hodnota, ve které uložíte své peníze. A máte jistotu, že z dlouhodobého hlediska jeho cena poroste.

Uvažujete li jako investor, máte možnost mít Pět bonusů ve speciálním programu. 1. budete mít byt v osobním vlastnictví, 2. převezeme všechny starostí s nájemníky, 3. máte garantovaný výnos, 4. máte pravidelný měsíční příjem, bez ohledu na obsazenost, 5. máte možnost, kdykoli byt zpětně odprodat za 100% kupní ceny. Roční výnos je od 4,73 % p.a.

Nemusíte čekat, až bude vše hotové. Svůj vysněný byt si můžete rezervovat už teď a s radostí jen sledovat jek se rodí před očima.

Ušetřete! Využijte naši Dotaci na hypotéku. Po dobu 3 let Vám garantujeme úrok 2,99 % a zbytek splátky budeme platit za Vás. A neplatíte provizi.

Technické informace k rekonstrukci, které jsou již známy:

Bytový dům je skeletová budova, zateplení fasády bude polystyrenem EPS tloušťka 200 mm, zateplení střechy bude polystyrenem EPS 100 tloušťka 200 mm, topení bude ústřední na zemní plyn s radiátory, v kuchyňské lince bude sklokeramická varná deska, elektrická trouba, cirkulační digestoř, myčka. Okna budou plastová s izolačním 3 sklem, osvětlení LED, vstupní dveře do bytu budou protipožární.

Zavolejte nám ještě dnes a rezervujte si svůj vysněný byt v srdci Šumperku.

Typ nemovitostiByty, 2+kk, Prodej
UpřesněníSkeletová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaLidická, Šumperk, Šumperk
Evidenční číslo355
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie2+kk
Plocha obytná32 m2
PodlažíPřízemí
Počet NP6
Počet PP1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovySkeletová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace
VybaveníParkování, Bezbariérový přístup, Výtah, Sklep, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Pavel Měsíc
„Tuto realitní kancelář mohu jedině doporučit. Prodal jsem přes ni byt. Obecně od lidí slýchávám záporné názory na práci různých realitních kanceláří a sám jsem si již zažil to takzvané peklo. Než jsem tedy dostal doporučení na pány Čecha a Procházku z Tuzemské realitní. Už při prvním kontaktu na mě udělal velký dojem...“
Pavel Měsíc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc