Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.
Celkem 12 fotografií.
Cena 3 900 000 Kč

Neplatíte provizi.

Optimální cena, nadstandardní kvalita: Proč je Rezidence Janov ideální volbou. 1+kk, 38m2, mezonet.

Vítejte v Rezidenci Janov, úchvatném komorním projektu nabízejícím 9 luxusních horských apartmánů. Od jednotek 1+kk až po prostorné rodinné apartmány 3+kk, tato exkluzivní rezidence vás zcela pohltí svou krásou a potenciálem.

Ale proč si vybrat právě apartmán v Rezidenci Janov? Především kvůli jeho strategické poloze přímo v srdci Jizerských hor. Tato malebná lokalita vám nabízí nejenom nádhernou přírodu, ale také bohaté možnosti pro zimní i letní aktivity. Lyžování, běžecké tratě, cykloturistika a pěší túry – to vše je doslova před vašimi dveřmi.

A co kvalita? Rezidence Janov je plně zrekonstruovaný objekt bývalého penzionu, který byl proměněn v moderní oázu komfortu a pohodlí. Vnitřní i vnější prvky stavby jsou pečlivě provedeny s důrazem na kvalitu a luxus. Vše je připraveno pro vaše pohodlí a maximální uživatelský komfort.

A nezapomeňme na ekonomické výhody vlastnictví těchto apartmánů. Energeticky úsporná budova s dálkově ovládaným vytápěním vám umožní ušetřit na nákladech za energie. Bezproblémové parkování je samozřejmostí s vlastním parkovacím stáním pro každý apartmán. A co lyžování? Užijte si pohodlnou a vyhřívanou lyžárnu s uzamykatelnými ski-boxy, která je součástí každého apartmánu.

Ale to je jen začátek. Rezidence Janov vám nabízí také možnost dokoupení uzamykatelné skladovací komory pro vaše kola. A co se týče standardů projektu, apartmány jsou připravovány s maximální péčí a chutí, jako bychom v nich chtěli bydlet sami. Kvalitní keramika, dřevěná okna s vynikajícími izolačními vlastnostmi, vinylové podlahy s dekorem dřeva – to jsou jen některé z mnoha detailů, které rezidence nabízí.

Rezidence Janov je skutečně snem pro investory a kupující. Máte tu možnost vlastnit luxusní horský apartmán v jedné z nejkrásnějších lokalit Jizerských hor. Užijte si klid a pohodu v obklopení nádherné přírody a využijte bohaté možnosti pro aktivní relaxaci. Ať už se jedná o zimní radovánky na sjezdovkách Severáku nebo Bedřichova, běžecké tratě Jizerské magistrály nebo cykloturistiku po okolních stezkách, Rezidence Janov vám otevírá dveře do nekonečných možností.

Přijďte se přesvědčit sami a staňte se součástí této exkluzivní komunity. Nechte se unést emocemi, které vás přivedou k rozhodnutí vlastnit vlastní horský apartmán.

Nyní je ten správný čas. Získejte svůj vlastní kousek ráje v srdci Jizerských hor. Zbývá již jen posledních 5 apartmánů. Navíc ušetříte, neplatíte provizi.

Využijte jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes. Vstupte do světa luxusu a pohody v Rezidenci Janov. Vaše vysněná horská oáza čeká na vás!

Typ nemovitostiByty, 1+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaJanov nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Evidenční číslo338
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie1+kk
Plocha obytná38 m2
Podlaží1. patro
Počet NP2
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Ladislav Čech

Jednatel - odpovídá za právní servis, realitní makléř od roku 2012. Popis: zapálený srdcař, nadšený řidič a věčný cestovatel.

+420 774 968 623 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing. Magda Raclová
„Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní“
Ing. Magda Raclová
Byt 2+1, Bohunice, Brno
Byt 2+1, Bohunice, Brno