Unikněte stresujícím problémům s parkováním v centru Olomouce! Parkujte kdykoli v klidu a pohodě .Unikněte stresujícím problémům s parkováním v centru Olomouce! Parkujte kdykoli v klidu a pohodě .Unikněte stresujícím problémům s parkováním v centru Olomouce! Parkujte kdykoli v klidu a pohodě .Unikněte stresujícím problémům s parkováním v centru Olomouce! Parkujte kdykoli v klidu a pohodě .Unikněte stresujícím problémům s parkováním v centru Olomouce! Parkujte kdykoli v klidu a pohodě .Unikněte stresujícím problémům s parkováním v centru Olomouce! Parkujte kdykoli v klidu a pohodě .
Celkem 7 fotografií.
Cena 1 800 Kč/měs

Unikněte stresujícím problémům s parkováním v centru Olomouce! Parkujte kdykoli v klidu a pohodě .

Víme, jaký je to pocit, když musíte dlouho jezdit a hledat volné parkovací místo. A co hůře, přijdete k autu a zjistíte, že váš vůz byl poškozen, viník ujel a nenechal omluvu ani vzkaz. Vyhnete se i nepříjemnému škrabání ledu a námrazy ze skel a nebudete sedat do nepříjemně vymrzlého auta. Zde Vás žádný neohleduplný šikula nezablokuje svým příliš blízko k Vám zaparkovaným autem.

Tyto nepříjemnosti Vám způsobují nejen stres, ale také zbytečně zvýšené náklady pro rodinný rozpočet.

Nenechte své auto otloukat a rezavět venku a vždy rychle a pohodlně a bez nervů zaparkujte v centru Olomouce. Nabízíme podnájem krytého parkovacího stání v novostavbě bytového domu, umístěného v podzemním parkovišti na ulici Eduarda Hamburgera (při ulici Wolkerova).

Bezpečnost: Kryté stání chrání váš vůz před poškozením a vlivy počasí.

Pohodlí: Otevírání přes mobilní telefon i klíčem.

Lokalita: V srdci Olomouce, snadný přístup k hlavním komunikacím.

Cena: Pouze 1800 Kč měsíčně. Žádná vratná kauce.

Dostupnost: Volné ihned.

Investujte chytře do bezpečí a pohodlí svého vozu. Stojí Vám za ten klid? Kontaktujte nás ještě dnes.

Typ nemovitostiOstatní, Garážové stání, Pronájem, 13 m2
UpřesněníCihlová, Centrum obce, Novostavba
AdresaEduarda Hamburgera, Olomouc, Olomouc
Evidenční číslo286/2175
KategorieGarážové stání
Plocha13 m2
Plocha obytná13 m2
Plocha pozemek13 m2
Plocha zastavěná13 m2
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
UmístěníCentrum obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Magda Raclová
„Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní“
Ing. Magda Raclová
Byt 2+1, Bohunice, Brno
Byt 2+1, Bohunice, Brno