Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.
Celkem 12 fotografií.
Cena 4 800 000 Kč

Neplatíte provizi.

Rezidence Janov, ideální místo pro work-life balance. 2+kk, mezonet, 50m2.

Vítejte v Rezidenci Janov – ohromujícím komorním projektu, který vás zavede do světa neuvěřitelného luxusu a pohody. Představte si, že vlastníte vlastní horský apartmán v jedné z nejkrásnějších lokalit Jizerských hor, kde se váš sen stane skutečností.

Ponořte se do příběhu, kterým Rezidence Janov oplývá. Objekt, který kdysi sloužil jako penzion, prochází úžasnou proměnou, aby svým novým obyvatelům nabídl jedinečný komfort a luxus. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby vám poskytl ten nejvyšší standard a dokonalý zážitek z pobytu.

Vstupte do svého apartmánu a zažijte okamžitou atmosféru útulnosti a pohody. Otevřete dveře a ocitnete se v srdci Jizerských hor, ve strategicky výhodné lokalitě, která vás okouzlí svou krásou a přírodním bohatstvím. Zimní radovánky na sjezdovkách Severáku a Bedřichova, běžecké tratě Jizerské magistrály, cykloturistika po okolních stezkách – to vše je doslova na dosah vašich rukou.

Rezidence Janov nabízí mnohem více než jen výjimečnou polohu. Ekonomické výhody vlastnictví tohoto apartmánu jsou nepřehlédnutelné. S důkladným zateplením a efektivním dálkově ovládaným vytápěním budete mít kontrolu nad svými energetickými náklady. Investice do tohoto majestátního apartmánu se stane nejenom zdrojem radosti a relaxace, ale také finančním přínosem pro váš budoucí rozvoj.

A teď si představte okamžiky relaxace a odpočinku, které budete zažívat v Rezidenci Janov. Vydejte se na procházku okolní přírodou, ponořte se do klidu a ticha, které vás obklopuje. Nasaďte si lyže a projíždějte se po upravených sjezdovkách, nebo si vezměte kolo a objevujte okolní cyklotrasy. A poté, co si užijete den plný dobrodružství, se vraťte do svého apartmánu a nechte se unášet pocitem pohody a spokojenosti.

Rezidence Janov je nejenom místem, kde najdete dokonalý klid a relaxaci, ale také zdrojem silných emocí. Každý moment strávený zde vám přinese radost, štěstí a pocit naplnění. Je to místo, kde můžete utéct od každodenního shonu a dopřát si chvíle plné radosti a blaženosti.

A teď je ten pravý čas, abyste se připojili k této vzrušující cestě. Investujte do vlastního horského apartmánu v Rezidenci Janov a zažijte jedinečný způsob života. Nechte se unést hutností děje, vášní a emocemi, které vás přivedou k rozhodnutí. Rezidence Janov čeká na vás s otevřenými náručemi.

Nebuďte pozadu a kontaktujte nás ještě dnes. Zbývá již jen posledních 5 apartmánů. Ušetříte na provizi, žádnou neplatíte.

Užijte si příležitost vlastnit vlastní horský apartmán, který přináší nejenom finanční stabilitu, ale také nevyčerpatelný zdroj radosti a štěstí. Získejte svůj kousek ráje v Rezidenci Janov a zažijte život naplno.

Typ nemovitostiByty, 2+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaJanov nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Evidenční číslo339
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie2+kk
Plocha obytná50 m2
Podlaží1. patro
Počet NP2
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Magda Raclová
„Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní“
Ing. Magda Raclová
Byt 2+1, Bohunice, Brno
Byt 2+1, Bohunice, Brno