Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.
Celkem 14 fotografií.
Cena 6 349 000 Kč

Neplatíte provizi.

Zážitek z bydlení, kde se prolíná tradice a očekávání 21-tého století. 3+kk, 72m2.

Víte, když se mluví o domovu, nemluvíme jen o čtyřech zdech. Hovoříme o místě, kde vaše srdce nachází klid, kde vaše duše nalézá svobodu a vaše mysl inspiraci. A právě takové místo bych vám chtěl ukázat.

Představte si svítání, kdy první paprsky slunce začínají tančit na hladině Třeboňských rybníků a vy, s hrníčkem oblíbené kávy v ruce, sledujete z vašeho nového balkonu, jak se den probouzí. Je to místo, kde rybáři nádherně vyprávějí příběhy o svých nejlepších úlovcích a kde můžete každý den objevovat nové tajemství přírody.

Technické parametry a vybavení:

Podzemní garážová stání: Rezidence nabízí 14 velkorysých stání o šířce 2,7 m, s několika ještě širšími variantami (více v pdf schématu parkování). Příjezd do garáží je po vyhřívané rampě. Výtah standardních rozměrů: Vnitřní rozměr kabiny je 1400/1100 mm s celkově 4 zastávkami, zahrnující garáže a všechna podlaží.

Fotovoltaické panely: Pokrývají celou střechu s odstupy. Vyprodukovaná elektřina se primárně využije na provoz domu, přebytky půjdou na byty a zbytky se prodají do sítě. Energetická třída "A": Primární energie z neobnovitelných zdrojů je 55 kW/m2.rok. Dubové třívrstvé podlahy: Standardní podlaha má rozměr prkna 138 / 2100 mm.

Výhody místa:

Historie a Příroda v srdci jižních Čech: Třeboňsko je klenotem mezi českými krajinami. Své bydlení můžete mít uprostřed tohoto pokladu.

Oáza klidu pro milovníky vody: Proč hledat jinde, když rybníky Třeboně vám nabízejí nekonečné možnosti relaxace, ať už na břehu s prutem v ruce nebo na lodi uprostřed vodní hladiny. Díky blízkosti k přírodě jižních Čech a možnosti cyklovýletů po okolí je rezidence ideální pro ty, kteří preferují aktivní životní styl a rádi

tráví čas venku. Společné výlety, procházky či rodinné pikniky utuží rodinné vztahy.

V těsném sousedství bytu se nachází Meditační park Zahrada soucitu, čerpací stanice Benzina, obchod, restaurace, mateřská škola, Zásilkovna – box a

dokonce 3 autoopravny, cyklo servis, což se vždycky hodí, mít toto vše po ruce. Zásadně Vám to zvyšuje komfort bydlení či pohodlí při rekreaci.

Další bonus, neplatíte provizi. Volné poslední 3 byty 3+kk. Varianty a ceny najdete ve fotografiích.

Rezidence Na Kopečku není jen budova; je to vstupenka do světa, kde se historie a moderna střetávají v dokonalé harmonii. A co je na tom nejlepší? Tento zážitek může být vaším. A věřte mi, není nic lepšího než vědět, že jste si vybrali něco výjimečného.

Typ nemovitostiByty, 3+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaNa Kopečku, Třeboň II, Jindřichův Hradec
Evidenční číslo344
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie3+kk
Plocha obytná72 m2
PodlažíPřízemí
Počet NP3
Počet PP1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
VybaveníBalkon, Lodžie
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovyNízkoenergetický
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiA - mimořádně úsporná

Ladislav Čech

Jednatel - odpovídá za právní servis, realitní makléř od roku 2012. Popis: zapálený srdcař, nadšený řidič a věčný cestovatel.

+420 774 968 623 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Martina Schusterová
„Chtěli bychom pochválit tuto Realitní kancelář, že nám zrealizovali prodej bytu, který jsme nemohli rok a půl prodat. S touto realitkou se to povedlo ani ne do měsíce.“
Martina Schusterová
Nadstandardní byt 5+kk, 138ms lodžií a dvěma WC v Kuřimi
Nadstandardní byt 5+kk, 138ms lodžií a dvěma WC v Kuřimi