Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.
Celkem 17 fotografií.
Cena 3 970 000 Kč

Neplatíte provizi.

Rezidence Na Kopečku: Zážitek z bydlení uprostřed rybářského ráje Třeboňska. Byt 2+kk, 41m2.

Už jste někdy měl pocit, že něco je prostě správné? Že jste objevili něco opravdu unikátního? Představte si, že by tento pocit mohl být spojen s místem, které nazýváte domovem.

Před vámi se otevírá možnost vstoupit do světa, kde se příroda dotýká města, kde ranní mlha třeboňských rybníků splývá s melodickým zpěvem ptáků a kde každý den je novým dobrodružstvím. Představte si, že svůj den začnete rybařením nebo procházkou kolem rybníku, srdce plné klidu a uvolněná mysl.

Technické parametry a vybavení:

Podzemní garážová stání: Rezidence nabízí 14 velkorysých stání o šířce 2,7 m, s několika ještě širšími variantami (více v pdf schématu parkování). Příjezd do garáží je po vyhřívané rampě.

Výtah standardních rozměrů: Vnitřní rozměr kabiny je 1400/1100 mm s celkově 4 zastávkami, zahrnující garáže a všechna podlaží.

Fotovoltaické panely: Pokrývají celou střechu s odstupy. Vyprodukovaná elektřina se primárně využije na provoz domu, přebytky půjdou na byty a zbytky se prodají do sítě. Energetická třída "A": Primární energie z neobnovitelných zdrojů je 55 kW/m2.rok. Dubové třívrstvé podlahy: Standardní podlaha má rozměr prkna 138 / 2100 mm.

Výhody místa:

Historie a Příroda v srdci jižních Čech: Třeboňsko je klenotem mezi českými krajinami. Své bydlení můžete mít uprostřed tohoto pokladu.

Oáza klidu pro milovníky vody: Proč hledat jinde, když rybníky Třeboně vám nabízejí nekonečné možnosti relaxace, ať už na břehu s prutem v ruce nebo na lodi uprostřed vodní hladiny. Díky blízkosti k přírodě jižních Čech a možnosti cyklovýletů po okolí je rezidence ideální pro ty, kteří preferují aktivní životní styl a rádi

tráví čas venku. Společné výlety, procházky či rodinné pikniky utuží rodinné vztahy.

V těsném sousedství bytu se nachází Meditační park Zahrada soucitu, čerpací stanice Benzina, obchod, restaurace, mateřská škola, Zásilkovna – box a dokonce 3 autoopravny, cyklo servis, což se vždycky hodí, mít toto vše po ruce. Zásadně Vám to zvyšuje komfort bydlení či pohodlí při rekreaci.

Další bonus, neplatíte provizi. Volných posledních 6 bytů 2+kk. Varianty a ceny najdete ve fotografiích.

Naše Rezidence Na Kopečku není jen budova s byty, je to komunita s vizí. Pokud cítíte volání přírody a touhu po moderním, elegantním bydlení, pak je toto přesně místo, kam chcete patřit.

Typ nemovitostiByty, 2+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaNa Kopečku, Třeboň II, Jindřichův Hradec
Evidenční číslo343
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie2+kk
Plocha obytná41 m2
PodlažíPřízemí
Počet NP3
Počet PP1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě230V, Internet
VybaveníBalkon, Terasa
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovyNízkoenergetický
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiA - mimořádně úsporná

Ladislav Čech

Jednatel - odpovídá za právní servis, realitní makléř od roku 2012. Popis: zapálený srdcař, nadšený řidič a věčný cestovatel.

+420 774 968 623 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing. Magda Raclová
„Přes realitní kancelář Tuzemská realitní s.r.o. jsem prodávala v roce 2017 byt v Brně. Za prodávající musím vyslovit na adresu pana Procházky i pana Čecha pouze slova chvály. O prodej se postarali od první fotky až po přepis energií. Oba byli pružní, slušní, vstřícní a maximálně časově flexibilní“
Ing. Magda Raclová
Byt 2+1, Bohunice, Brno
Byt 2+1, Bohunice, Brno