Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.
Celkem 18 fotografií.
Cena 362 000 Euro

Splňte si své sny o rekreační nemovitosti na slunné Costa Blance, 4+1.

Představte si, jak se probouzíte v luxusním domě na slunné Costa Blance, kde vás každé ráno probouzí jemný šum vánku a bublání vody ve vyhřátém bazénu. Máme pro vás jedinečnou příležitost k nákupu novostavby rodinného domu v San Pedro Del Pinatar, který je jako stvořený pro ty, kteří hledají svůj vlastní kousek ráje.

Tento moderní a luxusně vybavený dům, postavený v roce 2021 je situován na samostatném pozemku s velkým bazénem, ideálním pro odpočinek a relaxaci. Představte si, jak si užíváte slunce na vlastní terase, nebo jak se osvěžujete v bazénu pod španělským nebem.

Dům disponuje čtyřmi pokoji, z toho třemi ložnicemi, každá s vlastní koupelnou, které nabízejí dostatek soukromí a pohodlí. Obývací pokoj je velmi prostorný a světlý, s velkými francouzskými okny, které umožňují dostatek přirozeného světla. Kuchyňský kout je plně vybaven moderním zařízením, takže budete mít vše, co potřebujete pro vaše vaření.

Tato nemovitost se nachází v krásném městě San Pedro Del Pinatar, které je vynikající pro své písečné pláže, malé útulné restaurace a klidné prostředí. Nachází se v blízkosti mnoha turistických atrakcí, jako jsou národní parky, Přírodní rezervace Las Salina, historická města a památky.

Nabízíme vám možnost vlastnit kousek ráje na zemi, kde si můžete užívat slunce, moře a klidu daleko od shonu velkoměsta. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají moderní, prostorný a luxusní dům na slunné Costa Blance.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku této výjimečné nemovitosti. Těšíme se na vaši návštěvu!

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej
UpřesněníSkeletová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaCalle Alcaraván
Evidenční číslo325
KategorieRodinný dům
Plocha obytná96 m2
Plocha pozemek118 m2
Plocha zastavěná96 m2
Plocha zahrada118 m2
Počet NP1
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovySkeletová
Stav objektuNovostavba
SítěKlimatizace
VybaveníLodžie, Terasa, Bezbariérový přístup, Zařízeno nábytkem, Bazén, Bytové jádro zděné
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníDálnice, Silnice
Typ budovyDvojdům
UmístěníKlidná část obce

Ladislav Čech

Jednatel - odpovídá za právní servis, realitní makléř od roku 2012. Popis: zapálený srdcař, nadšený řidič a věčný cestovatel.

+420 774 968 623 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Radmila Gabriel
„Chtěla bych Vám projevit vřelý dík a obdiv za pomoc při prodeji naší nemovitosti! Tuto nemovitost jsem se snažila s nějakou pauzou prodat přes 10 roků!!!Oslovila jsem přitom několik Realitních kanceláří, ale výsledky byly nulové až do chvíle, kdy mě oslovila…“
Radmila Gabriel
Moderní bungalov 3+v Prostějově
Moderní bungalov 3+v Prostějově