Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.Stavební pozemek v Ráječku u Blanska - místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.
Celkem 16 fotografií.
Cena 3 181 500 Kč

Stavební pozemek v Ráječku u Blanska – místo, kde se snoubí klid přírody a pohodlí městského života.

Představte si, že se probudíte v tichu, kde jediným rušivým elementem je zpěv ptáků. Otevřete okno a nadechnete se čerstvého vzduchu, který je plný vůně přírody. Vaše děti se mohou bezpečně hrát na vlastní zahradě, zatímco vy relaxujete na terase s šálkem kávy. Toto vše může být vaše realita. Stavební pozemek číslo 3 v obci Ráječko u Blanska, který je jako stvořený pro stavbu vašeho vysněného rodinného domu.

Pozemek o rozloze 909,2 m2 je ideálně umístěn na okraji obce, kde je zaručen klid a soukromí. Díky uliční šířce 17,9 m je zajištěn snadný příjezd a parkování vašich vozidel. Přípojky na obecní vodovod, tlakovou kanalizaci a elektřinu jsou již na pozemku vyvedeny.

Představte si, jak na tomto pozemku vytváříte svůj vlastní svět – bazén pro letní osvěžení, pergolu pro rodinné grilování, zahradu plnou květin a bylinek, prostor pro hraní s dětmi a domácími mazlíčky. A to vše obklopeno krásou Moravského Krasu, který je jen kousek od vašeho budoucího domova.

Pozemek se nachází v oblasti s výbornou dopravní dostupností. Do města Blanska, Boskovic či Brna se dostanete snadno a rychle, a to i vlakem. A přestože je město Blansko opravdu blízko, obec Ráječko sama o sobě nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život – obchody, školu, mateřskou školu, restauraci, pekařství, autobusovou a vlakovou zastávku, benzínovou čerpací stanici.

Investice do tohoto pozemku je také ekonomicky výhodná. V sousedství se plánuje výstavba dalších 5 nových domů, což zaručuje, že budete mít hezké a moderní okolí. A z šesti pozemků jsou volné už jen čtyři – číslo 3,4,5 a 6. Na pozemku číslo 1 už je vydané stavební povolení a šťastní majitelé již začínají stavět svůj vysněný rodinný dům.

Tento pozemek je také v souladu s územním plánem obce, který lokalitu vede jako Bs – Plochy smíšené obytné (hlavní využití). To znamená, že je zde přípustné využití pro stavby pro bydlení v rodinných domech, občanské vybavení, veřejná prostranství včetně veřejné zeleně, a související dopravní a technickou infrastrukturu.

Představte si, jak je zde vaše rodina šťastná, opalujete se na slunci, děti se smějí a běhají po trávníku, nebo to jak si užíváte klidné večery na terase pod hvězdami. Toto vše může být vaše realita.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes! Rádi vám poskytneme více informací a domluvíme si prohlídku. Těšíme se na setkání s vámi a na to, jak vám pomůžeme naplnit váš sen o vlastním domě.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej
Adresanám. 1. máje, Ráječko, Blansko
Evidenční číslo302
KategoriePozemek, bydlení
Plocha pozemek909 m2
Sítě230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace
VybavenostŠkola, Školka
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Pavel Měsíc
„Tuto realitní kancelář mohu jedině doporučit. Prodal jsem přes ni byt. Obecně od lidí slýchávám záporné názory na práci různých realitních kanceláří a sám jsem si již zažil to takzvané peklo. Než jsem tedy dostal doporučení na pány Čecha a Procházku z Tuzemské realitní. Už při prvním kontaktu na mě udělal velký dojem...“
Pavel Měsíc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc