Stavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 4, o ploše 953 m2 na rodinný dům v Ráječku u Blanska
Celkem 17 fotografií.
Cena 3 335 500 Kč

Stavební pozemek č. 4, o ploše 95m2 na rodinný dům v Ráječku u Blanska

Poslední dva pozemky ze šesti.

Představte si, že se probouzíte v tichu, kde jediným zvukem je melodický zpěv ptáků. Otevřete oči a vidíte slunce, které se pomalu vynořuje nad horizontem a zlatavě ozáří váš budoucí domov. Vstáváte, otevřete okno a nadechnete se čerstvého vzduchu, který je plný vůně přírody. Toto vše může být vaše realita.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek číslo 4 v obci Ráječko u Blanska, ideální místo pro stavbu vašeho vysněného rodinného domu. Tento pozemek o rozloze 953 m2 je jako stvořený pro rodinný život v harmonii s přírodou.

Představte si, jak na tomto pozemku vytváříte svůj vlastní svět – bazén pro letní osvěžení, pergolu pro rodinné grilování, zahradu plnou květin a bylinek, prostor pro hraní s dětmi a domácími mazlíčky. A to vše obklopeno krásou Moravského Krasu, který je jen kousek od vašeho budoucího domova.

Představte si, jak vaše děti běhají po zahradě, smějí se a hrají si, zatímco vy relaxujete na terase s šálkem kávy. Představte si, jak večer sedíte u krbu, posloucháte praskání dřeva a užíváte si klidných chvil s rodinou. Představte si, jak se vracíte z práce a místo ruchu města vás uvítá klid a pohoda vašeho domova.

Tento pozemek je ideálně umístěn na okraji obce, kde je zaručen klid a soukromí. Díky uliční šířce 17,9 m je zajištěn snadný příjezd a parkování vašich vozidel. Přípojky na obecní vodovod, tlakovou kanalizaci a elektřinu jsou již na pozemku vyvedeny.

Pozemek se nachází v oblasti s výbornou dopravní dostupností. Do města Blanska, Boskovic či Brna se dostanete snadno a rychle, a to i vlakem. A přestože je město Blansko opravdu blízko, obec Ráječko sama o sobě nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život – obchody, školu, mateřskou školu, restauraci, pekařství, autobusovou a vlakovou zastávku, benzínovou čerpací stanici.

Investice do tohoto pozemku je také ekonomicky výhodná. V sousedství se plánuje výstavba dalších 5 nových domů, což zaručuje, že budete mít hezké a moderní okolí. A z šesti pozemků jsou volné už jen dva – číslo 4 a 6. Na pozemku číslo 1 už je vydané stavební povolení a šťastní majitelé již začínají stavět svůj vysněný rodinný dům.

Tento pozemek je také v souladu s územním plánem obce, který lokalitu vede jako Bs – Plochy smíšené obytné (hlavní využití). To znamená, že je zde přípustné využití pro stavby pro bydlení v rodinných domech, občanské vybavení, veřejná prostranství včetně veřejné zeleně, a související dopravní a technickou infrastrukturu.

Představte si, jak se vaše rodina hřeje na slunci u bazénu, jak vaše děti běhají po trávníku, jak si užíváte klidné večery na terase pod hvězdami. Toto vše může být vaše realita.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes! Rádi vám poskytneme více informací a domluvíme si prohlídku. Těšíme se na setkání s vámi a na to, jak vám pomůžeme naplnit váš sen o vlastním domu.

Vaše budoucnost začíná zde, Toto je místo, kde začíná Váš příběh.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej
Adresanám. 1. máje, Ráječko, Blansko
Evidenční číslo303
KategoriePozemek, bydlení
Plocha pozemek953 m2
Sítě230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace
VybavenostŠkola, Školka
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+1, 116ms možností 5+1 o 169 m2, Dukelská, Olomouc.
Byt 3+1, 116ms možností 5+1 o 169 m2, Dukelská, Olomouc.