Stavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 6, o ploše 1071 m2 na rodinný dům v Ráječku u Blanska
Celkem 27 fotografií.
Cena 3 100 000 Kč

Stavební pozemek č. 6, o ploše 107m2 na rodinný dům v Ráječku u Blanska

Poslední šance na váš vysněný pozemek v Ráječku u Blanska. Poslední pozemek ze šesti.

Chcete stavět rodinný dům v klidné oblasti se snadným přístupem ke všem potřebným službám? A současně v blízkosti malebné přírody? Zní to jako sen? Není to sen. Je to perfektní místo pro Váš nový domov. Zasíťovaný stavební pozemek číslo 6 na krásném místě v obci Ráječko u Blanska.

Díky skvělé poloze mezi Blanskem a Rájcem-Jestřebí se snadno a rychle dostanete do obou měst. Také do města Brna či Boskovic, a to i vlakem. Chráněná příroda Moravského Krasu, se nachází jen kousek od vašeho budoucího domova.

Pozemek je po celý den slunný, umístěný na okraji obce a povede k němu slepá silnice, což zaručuje klidné bydlení. Na pozemku jsou již vyvedeny přípojky na obecní vodovod, tlakovou kanalizaci a elektřinu. Zemní plyn k dispozici není, neboť vytápění domů je dnes trendem řešit jako podlahové topení s tepelným čerpadlem vzduch voda ve spojení s krbem či solárními panely.

Plocha pozemku je krásných 1071 m2. Budete mít dostatek místa například na bazén, terasu, pergolu s posezením, okrasnou i pěstitelskou zahradu a travnatou plochu ke hře s dětmi a domácími mazlíčky. Uliční šíře je 17,9 m, což umožňuje snadný příjezd a parkování vašich vozidel. V sousedství se plánuje výstavba dalších 5 nových domů. Budete součástí moderní a rostoucí komunity, kde všichni vaši sousedé sdílí stejnou vizi kvalitního bydlení.

Přestože je město Blansko opravdu kousek a například obchodní dům Kaufland je co by kamenem dohodil, obec samotná má v rámci služeb také co nabídnout. Jsou zde obchody Hruška a Coop, základní škola do páté třídy, mateřská škola, restaurace Hrádek, pekařství U Blažků, autobusová a vlaková zastávka, benzínová čerpací stanice.

Ze šesti pozemků je už volný jen jeden a to číslo 6. Na pozemku číslo 1 už je vydané stavební povolení a šťastní majitelé již začínají stavět svůj vysněný rodinný dům.

V územním plánu obce je lokalita vedena jako Bs Plochy smíšené obytné (hlavní využití) a je specifikována následovně:

Podmínky využití: Přípustné využití: Pozemky staveb pro bydlení v rodinných domech, případně staveb pro rodinnou rekreaci, pozemky občanského vybavení, pozemky veřejných prostranství včetně veřejné zeleně, pozemky související dopravní a technické infrastruktury. Územní plán Ráječko Strana 21.

Lokalita: Skvělá poloha mezi Blanskem a Rájcem-Jestřebí s rychlým přístupem do větších měst.

Příroda: Blízkost k Moravskému Krasu – ideální pro výlety a relaxaci.

Infrastruktura: Všechny potřebné přípojky již na místě. Moderní řešení vytápění, ekologické a ekonomické aspekty.

Výhody: Klidná lokalita, slepá silnice, moderní okolí, blízkost obchodů a služeb.

Potenciál: Možnost vytvořit si přesně takový domov, jaký jste vždy chtěli.

Chcete vědět více? Jsme zde pro vás! Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme všechny potřebné informace a domluvíme si prohlídku. Nečekejte, ať vám váš vysněný pozemek neunikne.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej
Adresanám. 1. máje, Ráječko, Blansko
Evidenční číslo305
KategoriePozemek, bydlení
Plocha pozemek1071 m2
Sítě230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace
VybavenostŠkola, Školka
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
„Pánové Čech a Procházka jsou Borci:-) Byli jsme mile překvapeni, jak příjemně a hladce proběhla koupě (teď už našeho) rodinného domu. Oceňujeme hlavně vstřícnost a vůli vyhovět našim přáním a připomínkám, a to během celého procesu koupě a vlastně i po zápisu do KN. U této realitky opravdu neplatí, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"...“
Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.