Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.
Celkem 10 fotografií.
Cena 3 800 000 Kč

Neplatíte provizi.

Vaše soukromá horská oáza v srdci Jizerských hor. Rezidence Janov. 2+kk, 37m2.

Vítejte ve světě bezstarostné relaxace a jedinečného horského dobrodružství. Představujeme vám Rezidenci Janov horský ráj navržený pro vaše naprosté pohodlí a spokojenost.

Zamilujete si devět vysoce kvalitních horských apartmánů, které jsou ideálním místem pro váš odpočinek a zábavu. Od kompaktních 1+kk až po prostorné rodinné 3+kk, je zde vše, co potřebujete pro svůj dokonalý horský únik.

Každý apartmán je výsledkem důkladné rekonstrukce, která nabízí nejen moderní komfort, ale také důmyslně navržený prostor pro maximální využití. Naši architekti kladli důraz na detail, s myšlenkou na to, jak sami by chtěli bydlet. Chcete vědět, jak se to projevilo? Důrazem na kvalitní provedení doslova na každém kroku.

V těsné blízkosti sjezdovek a běžeckých tras nabízí Rezidence Janov nejen snadný přístup k zimním radovánkám, ale i možnost objevovat krásy Jizerských hor celoročně. A všechno toto je jen hodinu jízdy autem z Prahy!

A právě teď máte možnost stát se součástí této jedinečné komunity. Nejenže budete mít svůj vlastní ski-box a možnost vlastního cyklo-boxu, ale také parkovací místo přímo u rezidence. Představte si, jak se po náročném dni na sjezdovce vrátíte do útulného tepla svého vlastního apartmánu. Toto není jen další nemovitost, je to řešení vašeho problému – místo, kde můžete odpočívat, relaxovat a těšit se ze života!

Tak na co čekat? Zbývá již jen posledních 5 apartmánů. Dalším bonusem je, že neplatíte provizi.

Získejte svůj kus horského ráje v Rezidenci Janov dnes. Pokud nebyl žádný z našich standardních apartmánů přesně podle vašich představ, neváhejte nám to říct. Jsme připraveni upravit, spojit nebo rozdělit apartmány podle vašich přání. Tato jedinečná příležitost vás čeká nechte se unést do světa, který jsme pro vás vytvořili v Rezidenci Janov. Kontaktujte nás a začněte psát svůj vlastní horský příběh ještě dnes!

Typ nemovitostiByty, 2+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaJanov nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Evidenční číslo335
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie2+kk
Plocha obytná37 m2
PodlažíPřízemí
Počet NP2
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Radmila Gabriel
„Chtěla bych Vám projevit vřelý dík a obdiv za pomoc při prodeji naší nemovitosti! Tuto nemovitost jsem se snažila s nějakou pauzou prodat přes 10 roků!!!Oslovila jsem přitom několik Realitních kanceláří, ale výsledky byly nulové až do chvíle, kdy mě oslovila…“
Radmila Gabriel
Moderní bungalov 3+v Prostějově
Moderní bungalov 3+v Prostějově