Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.
Celkem 24 fotografií.
Cena 5 199 000 Kč

Velký byt 4+se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě v Blansku.

Velký byt 4+1 se zasklenou lodžií, výtahem, umístěný na skvělém místě.

Byt je krajový v zatepleném bytovém domě, umístěný ve čtvrtém patře z celkových osmi.

Nachází se v ulici Jasanová v Blansku. Dům má 2 vchody, hlavní vstup z ulice a druhý vstup na východní straně, kde je parčík a nejezdí automobily. Na patře se nachází pouze dva byty.

Byt je částečně modernizovaný ve velmi pěkném stavu. V roce 2009 byla původní okna v rámci revitalizace nahrazena za plastová se žaluziemi, v roce 2012 majitelé vyměnili vanu, umyvadlo, WC, kuchyňskou linku, kombinovaný sporák, zasklili lodžii, vyměnili interiérové dveře.

Byt je v osobním vlastnictví. Do bytu je zaveden zemní plyn na vaření, televize je napojena přes společnou anténu, internet přes kabel. Vytápění i ohřev vody je centrální. Radiátory jsou litinové. Okna jsou orientována na východ a na západ. Parkovat můžete na veřejném parkovišti u bytového domu.

Bytový dům pochází z roku 1988, je panelový a funguje v něm Společenství vlastníků jednotek. V roce 2009 proběhla revitalizace, a to zateplení, fasáda, výtah, lodžie, stoupačky, vchodové dveře, poštovní schránky. Náklady na bydlení pro 4 osoby jsou 6.900 Kč měsíčně i s fondem oprav, který je 1.855 Kč měsíčně, přičemž za cca 1,5 roku bude splacen úvěr na revitalizaci a částka poklesne o 995 Kč měsíčně.

Dispozice.

Plocha bytu: 96 m2 včetně lodžie 4,67 m2 a sklepní kóje 2,25 m2. Obývací pokoj má 20,42 m2, druhý pokoj 16,38 m2 se vstupem na lodžii a vestavěnými skříněmi, třetí pokoj 9,86 m2, čtvrtý pokoj 15,92 m2, kuchyň 12,21 m2, předsíň 10,35 m2 s vestavěnou skříní, koupelna 2,56 m2, WC 0,92 m2.

V blízkosti bytového domu naleznete dětské hřiště, smíšené zboží, obchod nábytkem. Veškeré služby a školská zařízení jsou zde na dosah MŠ, ZŠ, střední školy, gymnázium. Město nabízí množství supermarketů, např. Albert, Lidl, Penny, Billa, Kaufland. Dopravní spojení s Brnem umožňuje vlakové a autobusové nádraží vzdálené 5 minut. Malé sídliště Písečná bylo postaveno nedaleko lesa, který zve k pravidelným procházkám a relaxaci. Město Blansko umožňuje různorodé sportovní vyžití.

Typ nemovitostiByty, 4+1, Prodej, 96 m2
UpřesněníPanelová, Klidná část obce, Velmi dobrý
AdresaJasanová, Blansko, Blansko
Evidenční číslo279/2175
Kategorie4+1
Plocha96 m2
Plocha obytná96 m2
Podlaží4. patro
Počet NP9
Velikost4+1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Sítě220V, Internet, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
VybaveníBytové jádro umakartové, Lodžie, Sklep, Výtah, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiC - vyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí