Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.
Celkem 13 fotografií.
Cena 3 129 000 Kč

Neplatíte provizi.

Zážitek z bydlení, kde každý den přináší pohled na krásy jižních Čech. Byt 1+kk 30m2.

Představte si ráno, kdy s prvními paprsky slunce vykročíte na svůj balkon či terasu s výhledem na město Třeboň. Pijete svoji ranní kávu nebo čaj a Vaše myšlenky se nesou směrem k rybaření, které je tu tak hluboko zakořeněno. Třeboňsko je přece rybářským rájem a vy jste jeho součástí.

Nabízíme vám nejen bydlení, ale především zážitek. Rezidence Na Kopečku je harmonickým spojením moderní architektury s historií Třeboně, města bohatého na rybníkářskou tradici. Zde nejde o to, koupit byt. Jde o to, stát se součástí příběhu.

Technické parametry a vybavení:

Podzemní garážová stání: Rezidence nabízí 14 velkorysých stání o šířce 2,7 m, s několika ještě širšími variantami (více v pdf schématu parkování). Příjezd do garáží je po vyhřívané rampě. Výtah standardních rozměrů: Vnitřní rozměr kabiny je 1400/1100 mm s celkově 4 zastávkami, zahrnující garáže a všechna podlaží.

Fotovoltaické panely: Pokrývají celou střechu s odstupy. Vyprodukovaná elektřina se primárně využije na provoz domu, přebytky půjdou na byty a zbytky se prodají do sítě. Energetická třída "A": Primární energie z neobnovitelných zdrojů je 55 kW/m2.rok. Dubové třívrstvé podlahy: Standardní podlaha má rozměr prkna 138 / 2100 mm.

Výhody místa:

Historie a Příroda v srdci jižních Čech: Třeboňsko je klenotem mezi českými krajinami. Své bydlení můžete mít uprostřed tohoto pokladu.

Oáza klidu pro milovníky vody: Proč hledat jinde, když rybníky Třeboně vám nabízejí nekonečné možnosti relaxace, ať už na břehu s prutem v ruce nebo na lodi uprostřed vodní hladiny. Díky blízkosti k přírodě jižních Čech a možnosti cyklovýletů po okolí je rezidence ideální pro ty, kteří preferují aktivní životní styl a rádi

tráví čas venku. Společné výlety, procházky či rodinné pikniky utuží rodinné vztahy.

V těsném sousedství bytu se nachází Meditační park Zahrada soucitu, čerpací stanice Benzina, obchod, restaurace, mateřská škola, Zásilkovna – box a

dokonce 3 autoopravny, cyklo servis, což se vždycky hodí, mít toto vše po ruce. Zásadně Vám to zvyšuje komfort bydlení či pohodlí při rekreaci.

Další bonus, neplatíte provizi. Volné poslední 3 byty 1+kk. Varianty a ceny najdete ve fotografiích.

Nechceme vás přesvědčovat o koupi, ale inspirovat. Představte si, jaké by to bylo žít v místě, kde každý den je plný radosti, energie a trvalých vzpomínek.

Rezidence Na Kopečku – nejen bydlení, ale zážitek. A je jen na vás, zda se rozhodnete být jeho součástí.

Typ nemovitostiByty, 1+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Novostavba
AdresaNa Kopečku, Třeboň II, Jindřichův Hradec
Evidenční číslo342
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie1+kk
Plocha obytná30 m2
PodlažíPřízemí
Počet NP3
Počet PP-1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
VybaveníBalkon
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiA - mimořádně úsporná

Ladislav Čech

Jednatel - odpovídá za právní servis, realitní makléř od roku 2012. Popis: zapálený srdcař, nadšený řidič a věčný cestovatel.

+420 774 968 623 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
„Pánové Čech a Procházka jsou Borci:-) Byli jsme mile překvapeni, jak příjemně a hladce proběhla koupě (teď už našeho) rodinného domu. Oceňujeme hlavně vstřícnost a vůli vyhovět našim přáním a připomínkám, a to během celého procesu koupě a vlastně i po zápisu do KN. U této realitky opravdu neplatí, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"...“
Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.