Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.
Celkem 25 fotografií.
Cena 4 900 000 Kč

Zrekonstruovaný rodinný dům 3+1, s garáží, s terasou, s uzavřeným dvorkem ve Svitávce.

Tento dům je super pro všechny, co se chtějí nastěhovat do hotového domu a nechtějí už nic dělat. Ani na zahradě.

Je ideální pro milovníky rybaření, neboť v řece před domem jsou půl metrové ryby. Za slunečného počasí jsou krásně vidět z mostku, jak se vyhřívají u hladiny. Prostě jen vyjdete z domu a hned nahodíte udici. Nemusíte nikam jezdit.

Za sportem na čerstvém vzduchu také nemusíte nikam jezdit. Doma nazujete in-line brusle a najedete na asfaltovou stezku. Ta vede hezkou přírodou podél řeky až do Zboňka. Pokud máte raději kolo, zpevněná stezka pokračuje dále na Letovice. Také obyčejná nedělní procházka je zde hezkým zážitkem.

Dům je také super pro myslivce, neboť v okolí jsou krásné lesy. Hned naproti domu za řekou je kynologické cvičiště, kde svého loveckého psa můžete cvičit.

Za domem je velmi svažitá zahrada, kde jsou 3 menší kaskádovité zatravněné plochy. Ty můžete osázet květinami či ovocnými stromy, ale většího zahrádkářského využití nemá. Pokud se vyšplháte až nahoru, odměnou Vám bude hezký výhled. Dá se zde udělat vyhlídkové posezení. Na něm můžete nejen relaxovat při pohledu do dáli, ale také se opalovat. Nebo pod slunečníkem pracovat na počítači. Čerstvý vzduch, klid a výhled do zeleně Vám jistě přinese dobré nápady a zvýší pracovní výkon.

Pokud by se Vás někdy zmocnila touha přeci jen si něco vypěstovat, zahrádka na rovince může být před domem. Za symbolickou cenu se dá od obce pronajmout pozemek po celé délce domu. Soused chalupář to tak má.

Uzavřená terasa s posezením je přístupná z chodby a také z kuchyně přes francouzské okno. V létě krásně zvětšuje obytný prostor. Nad uzavřeným dvorkem vedle domu je pergola se skluzavkou a háky na houpačku.

Dům je bezbariérový, vhodný i pro starší generaci. Zahrada ve svahu se seče jen 2 x za rok.

Dům je po kompletní rekonstrukci v 2013. Zmíníme obložkové zárubně vyrobené na míru, neboť každá stěna má trochu jinou tloušťku. Zaujmou Vás litinová krbová kamna, dovezená v loni z Německa. Krásně vyhřejí celý dům a ještě navodí příjemnou atmosféru. Naakumulují teplo a vydrží hřát 5 až 6 hodin. Ústřední topení na plyn nemusíte vůbec využívat, ale máte ho k dispozici.

Půda nad celým domem je prostorná a dají se v ní vytvořit další pokoje, kdybyste to v budoucnu potřebovali.

Rychlý Internet 50/10 MB VDSL.

Dispozice je 3+1. Obývák 20,4m2, dětský pokoj 16,25m2, ložnice 15,45m2, kuchyň 14,60m2, chodba 14,25m2, technická místnost 7m2, koupelna 3,45m2, WC 1,30m2, garáž 21m2, terasa 24m2.

Pozemek celkem 538m2, obytná plocha domu 93m2, zastavěná plocha 165m2, zahrada 349m2, garáž na 1 auto, parkování pro 5 aut před domem.

Možnost převzetí hypotéky s nízkým úrokem.

V městysi je ZŠ, MŠ, obchody, lékaři, hřiště, vlak do Brna a na Letovice. Svitávka je vyhlášená díky šampiónům v kolové a skvělé sportovní hale.

Jeli Vaše krédo užívat si života při outdorových aktivitách a domů se přijít jen vyspat, pak je tento dům přesně pro Vás.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 114 m2
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaSedláčkova, Svitávka, Blansko
Evidenční číslo287/2175
KategorieRodinný dům
Plocha114 m2
Plocha obytná93 m2
Plocha pozemek538 m2
Plocha zastavěná165 m2
Plocha zahrada349 m2
Počet NP1
Velikost3+1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
SítěInternet, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
VybaveníTerasa, Garáž, Parkování, Bezbariérový přístup, Zahrada
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníKlidná část obce
Počet parkovacích míst5

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Radmila Gabriel
„Chtěla bych Vám projevit vřelý dík a obdiv za pomoc při prodeji naší nemovitosti! Tuto nemovitost jsem se snažila s nějakou pauzou prodat přes 10 roků!!!Oslovila jsem přitom několik Realitních kanceláří, ale výsledky byly nulové až do chvíle, kdy mě oslovila…“
Radmila Gabriel
Moderní bungalov 3+v Prostějově
Moderní bungalov 3+v Prostějově