Rodinný dům 4+se zahradou, garáží, terasou. Letovice.
PaedDr.,Bc. Jiří Blaška a Mgr. Radka Flejberková, MUDr. Lydie Formánková, MUDr. Formánek

Rádi bychom touto cestou projevili vroucí díky a obdiv za pomoc při prodeji a následné koupi nemovitostí  Tuzemské realitní. Sdílíme tuto recenzi společně a to jak prodávající, tak kupující. Jedná se o 2 nemovitosti s pozemky na ulici Česká v Letovicích.

Vstupovali jsme do celé akce s nadějí na brzké vyřešení prodeje ve spolupráci s Tuzemskou realitní.Ta v součinnosti s majitelkou nemovitostí a parcel vyvíjela veškerou snahu a úsilí o to, aby byly oba domy i celý pozemek co nejdříve právně uvolněny pro bezproblémové nabytí a užívání novým vlastníkem.
Avšak vzhledem k nepředvídatelným událostem, které do situace následně zcela nečekaně vstoupily, byl celý proces prodeje nakonec opravdu výzvou a především během na dlouhou tratˇ.Nebotˇ od prvního telefonátu s Tuzemskou realitní až do konečného zápisu do KN uběhlo dlouhých 8 měsíců. Osm měsíců náročné práce, která nás všechny zúčastněné mnohému naučila, byla zkouškou pevných nervů i trpělivosti , za všech okolností se však nesla v duchu perfektní týmové práce, bezproblémové komunikace a snahou vyřešit zapeklitou a právně velmi komplikovanou situaci.
Za celou tu dobu jsme se přesvědčili o tom , že oba pánové -Procházka i Čech , jsou opravdu chlapi na svém místě .A to profesně i lidsky.
Nebyli jsme pro ně pouze pasivní prodávající a kupující , ale stali jsme se součástí týmu. Učili jsme se jeden od druhého a vlastně  z nás všech na oněch 8 měsíců se stala taková , skoro by se dalo říci, jedna velká rodina.
Moc si vážíme toho, že i poté, co na LV v Katastru nemovitostí se konečně objevili noví vlastníci, tak jsme i nadále všichni v přátelském kontaktu.

A tak chceme znovu velmi poděkovat oběma pánům za Tuzemskou realitní za vše,co pro nás v nelehkém boji udělali . A těšíme se, až se všichni, tak jako na začátku naší „mise“ , opět sejdeme na ulici Česká v Letovicích a v rekonstruovaném domě si společně sklenkou šampaňského připijeme na zdraví a úspěšnou kolaudaci nového, vysněného domova nových majitelů.

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283