Za maximální cenu nemovitosti

Jste – li majitelem nemovitosti, je nám jasné, že ji chcete prodat za co nejvyšší cenu. Náš zájem je stejný, neboť naše provize, kterou platí kupec, je standardně 3-5% z kupní ceny. Aby kupec zaplatil vyšší cenu a ještě navíc rád, musí být přesvědčen, že nemovitost takovou hodnotu má. Abychom toho dosáhli, postupujeme tak, že nemovitost důkladně prozkoumáme z mnoha hledisek a kupci pak správným způsobem hodnotu nemovitosti představíme. Dále musí kupec vědět, že je o nemovitost zájem. Proto prohlídky časujeme tak, že se kupci ve dveřích míjejí. Často si nemovitost písemně zarezervuje hned první zájemce přímo na prohlídce. A výsledek? Všichni jsou spokojení. Majitel dobře prodal, kupec dobře koupil a my jsme byli dobře odměněni za zprostředkování.

 Bez exklusivní smlouvy

Za dobu naší praxe od roku 2008 jsme si kvalitou naší práce a dobrými výsledky natolik jisti, že nepotřebujeme předem žádné exklusivní smlouvy či smlouvy o výhradním zastoupení. Nejdřív ukážeme výsledek naší práce v podobě seriózního kupce. Ten svůj vážný zájem stvrdí podpisem závazné rezervační smlouvy a složí rezervační zálohu. Teprve v tento moment spolu podepíšeme dohodu, že Vaši nemovitost tomuto kupci prodáte.

Advokát či notář dle Vašeho výběru

Právní servis čili vyhotovení kupních smluv, návrhů na vklad na katastr a úschovu kupní ceny objednáváme u advokátních či notářských kanceláří. Můžete si vybrat z našeho seznamu nebo si můžete zvolit někoho jiného, k Vaší spokojenosti. Advokáti s Vámi komunikují napřímo, abyste měli vždy relevantní informace. Právní servis hradíme my z provize a dohlížíme na něj.

Pro Brno a Boskovice advokáti JUDr. Radovan Rumler, Mgr. Iva Nekvapilová, Mgr. Martina Procházková, pro Olomouc Mgr. Martin Začal, pro Prostějov notářka JUDr. Hana Dvořáková. 

Snadno se s námi domluvíte

Jsme s kolegou jednatelé a majitelé realitní kanceláře, tedy plně kompetentní a můžete se s námi snadno na čemkoli dohodnout.

Převzaté nemovitosti

Nejvíce jsme se naučili prodávat na nemovitostech, které před námi už marně prodávali jiné realitní kanceláře. Majitelé nechtěli do nekonečna zlevňovat, proto se obrátili na nás. Naše cesta je opačná, snažíme se cenu udržet a někdy ji i zvýšit a to tím, že nemovitost důkladněji prozkoumáme a objevíme nové hodnoty a užitek pro kupce. Za dobu naší praxe od roku 2008 a každodenním kontaktem s kupci víme, co je pro jednotlivé kupce důležité a co rozhoduje o tom, zda nemovitost koupí. Tímto způsobem jsme úspěšně prodali desítky „ležáků“.

Region působnosti

Většinu prodaných nemovitostí máme v Jihomoravském kraji, Olomouckém kraji a na Vysočině. Převážně ve městech Brno, Kuřim, Tišnov, Blansko, Boskovice, Prostějov, Olomouc a v obcích kolem těchto měst. Máme ale volné pole působnosti a prodáme nemovitost kdekoli. Prodaný byt v Praze je toho důkazem. Cesty za klienty jsou pro nás možností, jak poznat nové lidi a nová místa naší krásné České země.

Diskrétní prodej – Nemovitosti prodáváme i bez veřejné prezentace

Stále více lidí dává přednost prodeji své nemovitosti diskrétním způsobem. Důvodů pro takové rozhodnutí bývá hned několik. Například si nepřejete, aby se Váš majetek objevoval na všech možných realitních serverech. Chráníte si své soukromí. Nechcete vysvětlovat své rodině a známým, proč nemovitost prodáváte. Nedaří se Vám zrovna v podnikání a nechcete, aby o tom věděli Vaši obchodní partneři. Dostali jste se do finančních potíží a nechcete, aby se o tom dozvěděl kdokoli z okolí. Nechcete, aby si o prodeji šuškali sousedé. Vaši nemovitost tedy nabídneme jako takzvanou „podpultovku“, jen určitým klientům, investorům a fondům z naší databáze poptávek. Tato služba je volitelná a zdarma, je třeba nám na počátku naší spolupráce zájem o tuto službu sdělit.

Názorné ukázky našich úspěšných prodejů

Prodat/neprodat?

Dům v obci Sloup na Blanensku. Majitel domu si nás pozval na konzultaci, kterou poskytujeme zdarma. Sdělil nám, že uvažuje o prodeji domu, ale prodat ho nemusí. Řekl, že kdyby se dům měl prodat za 5 milionů, tak to si ho radši nechá, ale kdyby se to povedlo třeba za 7 milionů, tak by ho asi prodal. Domluvili jsme se, že to za 7 milionů zkusíme a uvidíme, jaký bude zájem. S kolegou jsme věděli, že dům je v dobré lokalitě, je prostorově nadstandardní a že by si tedy kupce za 7 milionů zasloužil. No a povedlo se, do týdne jsme přivedli seriózního zájemce za 7 milionů a majitel se tedy rozhodl, že dům prodá.

 

Dva roky versus týden

Dům v obci Obora na Blanensku. Přestože už je to pár let, zcela živě si vybavujeme majitelův rozzářený výraz a jeho pochvalná slova: „No Vy jste snad kouzelníci!“. Chápeme jeho radost, neboť svůj dům nejprve marně prodával přes jiné realitní kanceláře téměř dva roky. My jsme ho prodali za jeden týden po spuštění prezentace na realitních serverech. Sedm prohlídek bylo domluveno na neděli a hned první zájemce přímo na prohlídce podepsal rezervační smlouvu.

Rodinný dům 6+1, Obora u Boskovic

Čtrnáct a půl hodiny

Byt 2+kk v Brně Bohunicích na Ukrajinské ulici. V pátek odpoledne jsme byt nafotili a napsali si všechny potřebné informace. Majitelka na prodej hodně spěchala. Udělali jsme si pracovní sobotu a celou ji věnovali tvorbě poutavé prezentace. Večer v 19 hodin jsme ji vložili na internetové servery. První zájemce volal už v 19:15 hodin, prohlídku jsme domluvili na neděli ráno v 9:00 hodin a v 9:30 hodin už byla podepsaná rezervační smlouva.

Byt 2+1, Bohunice, Brno

Dvojnásobná cena

Chata v Třešti u Telče. Když jsme přijeli na obhlídku a konzultovali jsme cenu, majitel nám sdělil, že mu všichni sousedé říkají, že za ni nedostane víc, než půl milionu. Jeho představa byla, že kdyby se to povedlo za 650.000 Kč, byl by nadšený. Chata byla moc pěkná, vše kolem hezky upravené, a tak jsme podle našich zkušeností navrhli, že ji nabídneme za milion, respektive za Baťovku 999.000 Kč. Majitel nám nadšeně sdělil, že když to prodáme za víc než 650.000,-Kč, dostaneme odměnu navíc. To znělo skvěle, „s chutí do toho a půl je hotovo“. A povedlo se, do týdne zájemce z Prahy podepsal rezervační smlouvu. Navíc měl hotovost, vše tak proběhlo velmi rychle. A všichni byli a jsou doteď spokojení.“

 

Chata 2+1, Třešť u Jihlavy

Uvažujete o prodeji?

Zavolejte nám ještě dnes a domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.

Na všem se domluvíme k Vaší spokojenosti. 

Tel. 727 898 283

 

 

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283