Koupě bytu

Naše realitní kancelář se sídlem v Brně působí převážně v Jihomoravském regionu, takže koupě bytu probíhá nejčastěji v lokalitě Brno, Brno a okolí, Olomouc, Prostějov, Boskovice. Jsme však schopni zajistit koupi bytu i pro klienty z jiných krajů České republiky, pokud se na nás obrátí se žádostí o koupi bytu nebo o prodej bytu.

Jak probíhá koupě bytu

Kupujete-li byt, měli byste si dát pozor, zda je byt v osobním vlastnictví nebo družstevním. Jedná-li se o koupi družstevního bytu, ověřte si jaká je anuita a také jestli je možné byt převést do osobního vlastnictví. Zjistěte si, zda úvěr na revitalizaci má SVJ (Společenství vlastníků jednotek) nebo družstvo. Budete také potřebovat vědět jaké jsou měsíční náklady na bydlení a kolik se měsíčně platí do fondu oprav.

Naše nabídka koupě bytu podle lokality a typu nemovitosti

Prodáváme byty nejčastěji v lokalitách Brno, Brno-venkov, Olomouc, Prostějov, Kuřim, Blansko, Boskovice, Kroměříž. Pro další informace využijte odkaz na Mapu prodaných nemovitostí.

Prodej bytů Blansko a okolí

Aktuální nabídka

Prodej bytů Boskovice a okolí

Aktuální nabídka

Prodej bytů Brno a okolí

Aktuální nabídka

Prodej bytů Jindřichův Hradec a okolí

Aktuální nabídka

Prodej bytů Kuřim a okolí

Aktuální nabídka

Prodej bytů Liberec a okolí

Aktuální nabídka

Prodej bytů Olomouc a okolí

Aktuální nabídka

Prodej bytů Prostějov a okolí

Aktuální nabídka

Prodej bytů Šumperk a okolí

Aktuální nabídka

Reference klienta

„Chtěla bych Vám projevit vřelý dík a obdiv za pomoc při prodeji naší nemovitosti!

Tuto nemovitost jsem se snažila s nějakou pauzou prodat přes 10 roků!!!Oslovila jsem přitom několik Realitních kanceláří, ale výsledky byly nulové až do chvíle, kdy mě oslovila Vaše kancelář TUZEMSKÁ REALITNÍ prostřednictvím pana Procházky. Od okamžiku naší spolupráce neuplynul ani měsíc a již byl učiněn kontakt se seriózním zájemcem! ANO!  TAK RYCHLE!  A JAK JE TO MOŽNÉ? Vaše prezentace mé nemovitosti na web stránkách byla absolutně perfektní a skvělá! Správně a poctivě vystihla veškeré klady, které měly oslovit eventuálního zájemce. A to se také stalo a Kupní smlouva byla na světě!

Tehdy jsem si uvědomila, že každá věc má svoji cenu. Zejména, když přijde ten správný člověk, který si dá trochu času a dopodrobna se seznámí s prodávaným objektem a správnými slovy a fotografiemi objekt prezentuje tak, jak to bylo v našem případě, kdy jste nás navštívil Vy pane Procházko. DĚKUJEME!! Vaše práce byla výtečná a v návaznosti i práce pana Čecha, který se příkladně dokázal postarat o další nutné záležitosti týkající se i přepisů energií a předávky nemovitosti. Nelze opomenout perfektní součinnost s paní notářkou JUDr. Hanou Dvořákovou, která svou erudovaností zaštítila právní stránku prodeje a přepisu nemovitosti na nové majitele. Děkujeme! Děkujeme!

Přejeme Vám i celé Tuzemské Realitní spoustu dalších stejně spokojených zákazníků.

Radmila Gabriel“

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283