Koupě komerční nemovitosti

Nemovitosti určené k podnikání či komerčnímu využití nabízíme jako diskrétní prodej. Jedná se o prodej a pronájem komerčních nemovitostí, pozemků vhodných např. pro distribuci nebo skladování nebo komerční výstavbu. Pro Vaše podnikání zajistíme prodej skladových, výrobních nebo kancelářských prostor na nezemědělské půdě.

Jak probíhá koupě komerční nemovitosti

Máte-li v plánu koupi nebo pronájem komerční nemovitosti, měli byste posoudit možné využití v souladu s územním plánem a jeho regulativou.

Naše nabídka koupě komerční nemovitosti podle lokality a druhu nemovitosti

Prodáváme pozemky nejčastěji v lokalitách Brno, Brno-venkov, Olomouc, Prostějov, Kuřim, Blansko, Boskovice, Kroměříž.

Reference klienta

„Chtěla bych Vám projevit vřelý dík a obdiv za pomoc při prodeji naší nemovitosti!

Tuto nemovitost jsem se snažila s nějakou pauzou prodat přes 10 roků!!!Oslovila jsem přitom několik Realitních kanceláří, ale výsledky byly nulové až do chvíle, kdy mě oslovila Vaše kancelář TUZEMSKÁ REALITNÍ prostřednictvím pana Procházky. Od okamžiku naší spolupráce neuplynul ani měsíc a již byl učiněn kontakt se seriózním zájemcem! ANO!  TAK RYCHLE!  A JAK JE TO MOŽNÉ? Vaše prezentace mé nemovitosti na web stránkách byla absolutně perfektní a skvělá! Správně a poctivě vystihla veškeré klady, které měly oslovit eventuálního zájemce. A to se také stalo a Kupní smlouva byla na světě!

Tehdy jsem si uvědomila, že každá věc má svoji cenu. Zejména, když přijde ten správný člověk, který si dá trochu času a dopodrobna se seznámí s prodávaným objektem a správnými slovy a fotografiemi objekt prezentuje tak, jak to bylo v našem případě, kdy jste nás navštívil Vy pane Procházko. DĚKUJEME!! Vaše práce byla výtečná a v návaznosti i práce pana Čecha, který se příkladně dokázal postarat o další nutné záležitosti týkající se i přepisů energií a předávky nemovitosti. Nelze opomenout perfektní součinnost s paní notářkou JUDr. Hanou Dvořákovou, která svou erudovaností zaštítila právní stránku prodeje a přepisu nemovitosti na nové majitele. Děkujeme! Děkujeme!

Přejeme Vám i celé Tuzemské Realitní spoustu dalších stejně spokojených zákazníků.

Radmila Gabriel“

Dům pro lékaře, advokáty, sídlo firmy, kde můžete bydlet a zároveň pracovat.Dům pro lékaře, advokáty, sídlo firmy, kde můžete bydlet a zároveň pracovat.

Dům pro lékaře, advokáty, sídlo firmy, kde můžete bydlet a zároveň pracovat.

Olomouc je atraktivním městem s rostoucí poptávkou po nemovitostech. Investicí do tohoto domu získáte dlouhodobou hodnotu a potenciál růstu zhodnocení vaší investice - rostoucí hodnota nemovitosti.

Zajištění finanční stability.

Investice do nemovitosti je dlouhodobě stabilní a přináší pasivní příj…

Obec Klášterní Hradisko

Ulice Jablonského

Okres Olomouc

Cena 15 000 000 Kč
Bývalý zámek, v centru Dolní Lutyně u Ostravy, plánováno Alzheimer centrum.Bývalý zámek, v centru Dolní Lutyně u Ostravy, plánováno Alzheimer centrum.

Bývalý zámek, v centru Dolní Lutyně u Ostravy, plánováno Alzheimer centrum.

Alzheimer centrum bylo plánováno v tomto objektu bývalého Zámku v centru obce Dolní Lutyně u Ostravy, avšak majitelé se přestěhovali do zahraničí a realizace čeká možná právě na Vás.

Dle informací od majitele je možné čerpat až 100 % dotace na koupi zámku, rekonstrukci a vybavení pokojů. Dále na z…

Obec Dolní Lutyně

Ulice Ke Statku

Okres Karviná

Cena 7 260 000 Kč
Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..

Prostorná zemědělská usedlost v Mladějovicích u Šternberka. Sklady, výroba, bydlení, atd..

Bydlení, výroba, sklady či jiné využití skýtá tato velmi prostorná zemědělská usedlost, zasazená do krásné krajiny úrodné Hané v Mladějovicích u Šternberka.

Krásný park před domem plný zeleně, se vzrostlými různorodými stromy a s herními prvky pro děti, zde vytváří impozantní místo k bydlení i podn…

Obec Mladějovice

Okres Olomouc

Cena 5 999 000 Kč
Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283