Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.
Celkem 30 fotografií.
Cena 3 390 000 Kč

Bezbariérová chalupa 4+kk s velkou zahradou v Benátkách u Olomouce.

Chalupa 4+kk, 119m2, pozemek 1617m2.

Kupovali jste teď někdy v obchodě jablka na štrůdl? Nebo ořechy na Vánoce? Nebo třešně na letní osvěžení? Kolik jste utratili a kolik jste si toho nesli domů? A co švestky na koláčky, na domácí povidla nebo dokonce na slivovici? Kolik byste museli utratit, abyste naplnili bečku na mač? A kde jsou vitamíny, chuť a vůně? A když si zasadíte vlastní stromek, jak dlouho trvá, než sklidíte pořádnou úrodu?

Tady Vám už bohatě rodí vše, nač si vzpomenete. 10 švestek, 4 jabloně, 2 hrušky, 2 ryngle, 1 třešeň, 1 ořech, 1 broskvoň a keře rybízu.

Zahrada na této chalupě je dost veliká i na chov domácího zvířectva na kvalitní masíčko a na vajíčka a na pěstování bio zeleniny. Má dostatek vláhy i v suchých měsících. Je široce přístupná i z boku chalupy a je zde dost místa i na stavbu dalšího domečku. To bude dle vyjádření stavebního úřadu už v 2024, jakmile vejde v platnost nový stavební zákon.

Komfort v každém věku. Chalupa je přízemní, a když pomineme jeden schod, je prakticky bezbariérová. Uvnitř i na zahradě je klid, dvůr je uzavřený.

Parkování 1 auto v garáži, 2 před chalupou nebo z boku v zahradě.

Zde v Benátkách si domy všichni drží zuby nehty, protože je zde klid venkova a přitom je to jen kousek do Olomouce i do Šternberka. Chalupa se zde prodává velmi vzácně. Máte štěstí, že právě teď tuto jednu jedinou můžete mít.

Chalupa se postupně modernizovala a přistavovalo se. V 1990 rozvody elektřiny a el. přímotopy, splachovací WC, rozvody vody, osvětlení. V 1995 se přistavěla kuchyň a druhý dětský pokoj z ytongu, které se pak zateplily ze severní strany polystyrenem 5cm. Vyměnila se většina oken za plastová. V 2000 vytvoření věnce a zpevnění obvodových zdí, střecha včetně krovu, latí, krytiny z onduline, položení izolační vaty 15cm na půdě a zaklopení deskami. Přístavba ložnice a šatny z cihel, vyčištění studny a test (pitná voda od 7 let), vodárna, nový komín. 2005 odizolování části domu drenáží a části injektáží. 2013 vytvoření nové koupelny, strop v garáži, parkovací stání před domem. 2020 litinová krbová kamna. 2022 celá kuchyně včetně omítek, podlahy a kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči (el. trouba, digestoř, ohřívač teplé vody, myčka, sklokeramická varná deska. Dlažba v obýváku (jídelně), el. žebřinový radiátor v kuchyni, osvětlení kuchyně na dálkové ovládání. 2023 satelit.

El. 220V/380V, v kuchyni a dětském pokoji v mědi. Přípojka plynu před domem, voda ze studny na koupání a praní, v kuchyni voda městská, kanalizace. Materiál cihly, Ytong, vepřovice.

Dispozice.

Předsíň 6,71m2, ložnice 15,63m2, šatna (posilovna) 5,41m2, obývák s kuchyňským koutem 30m2, dětský pokoj 22,96m2, druhý dětský pokoj 16,53m2, chodbička s umyvadlem 6,15m2, koupelna 6,57m2, WC 1,53m2, místnost s bidetem 2,05m2, technická místnost s vodárnou a bojlerem 5,42m2.

Garáž 27,03m2, tech. místnost 20,11m2, dřevník 11,21m2, chlév 36,19m2.

Využijte tuto jedinečnou šanci.

Typ nemovitostiRekreační objekty, Chalupa, Prodej
UpřesněníSmíšená, Klidná část obce, Dobrý
AdresaBenátky, Moravská Huzová, Olomouc
Evidenční číslo360
KategorieChalupa
Plocha obytná119 m2
Plocha pozemek1617 m2
Plocha zastavěná236 m2
Plocha zahrada1381 m2
Počet NP1
TopeníLokální elektrické
Konstrukce budovySmíšená
Stav objektuDobrý
Sítě230V, 400V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace, Studna
VybaveníGaráž, Parkování, Bezbariérový přístup, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
„Pánové Čech a Procházka jsou Borci:-) Byli jsme mile překvapeni, jak příjemně a hladce proběhla koupě (teď už našeho) rodinného domu. Oceňujeme hlavně vstřícnost a vůli vyhovět našim přáním a připomínkám, a to během celého procesu koupě a vlastně i po zápisu do KN. U této realitky opravdu neplatí, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"...“
Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.