Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.
Celkem 24 fotografií.
Cena 4 490 000 Kč

Neplatíte provizi.

Byt 4+se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.

Byt 4+1 se zahradou a velkými hezkými sklepy v Kociánově, v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.

Byt se nachází v bytovém domě se dvěma samostatnými bytovými jednotkami 3+kk a 4+1, se samostatnými vstupy, vodoměry, elektroměry, plynoměry, ústředním topením s kotli na zemní plyn, elektrickými bojlery, parkováním i oplocenými zahradami.

Druhý byt 3+kk ve zvýšeném přízemí se prodává také, můžou si ho koupit třeba rodiče a můžete bydlet spolu a přitom mít každý, jak se říká, svoje. Stojí 4.290.000,-Kč.

Byt je možné využívat jak bydlení, tak k rekreaci nebo čistě jako investici, která časem roste na hodnotě a vydělává peníze z pronájmu turistům v létě i v zimě.

Velké hezky přiznané sklepní místnosti se nabízí využít jako společenské místnosti na posezení s přáteli.

Bytový dům je zděný a kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2023. Podlahy v obytných místnostech jsou vinylové. Je napojen na elektřinu, obecní vodu, plyn a kanalizaci.

Od bytového domu je hezky vidět hora Mravenečník a Dlouhé stráně. Obklopeni malebnou přírodou hor zažijete opravdový klid a harmonii, který Vám pomůže nabrat novou energii a odpočinout si od každodenního shonu.

Vychutnat si procházku s cílem nádherných výhledů můžete prakticky kdekoliv v okolí Loučné. Najdete zde nespočet turistických tras, od krátkých okruhů až po náročné horské trasy. S dětmi oceníte naučné stezky nebo výlet na rozhlednu u Tetřeví chaty, odkud budete mít celé Jeseníky jako na dlani. Krásu Jeseníků můžete také aktivně poznávat i na cyklotrasách, kterými je okolí doslova protkané. Na své si přijdou úplní začátečníci, náročnější cyklisté i ti, kdo milují trochu adrenalinu.

Opravdový odpočinek si můžete dopřát v nedalekých termálních lázních Velké Losiny, které Vás okouzlí blahodárnými účinky sirných pramenů. Výběr procedur je široký a u každé z nich se můžete těšit na dokonalou relaxaci. Pokud máte raději trochu divočiny, nadchne vás lesní finská sauna na Ranchi Mustang s ochlazováním v horském potoku.

Lyžování si zde užijí zdatnější lyžaři i děti. V blízkosti jsou lyžařské areály Kouty, Červenohorské sedlo, Ski Centrum OAZA a Přemyslov.

Pozemek náležící k bytovému domu má celkem 389m2 a je rozdělen na cca poloviny, které jsou i oploceny, aby měl každý byt zahradu a parkování zvlášť.

Byt je o dispozici 4+1, je umístěn v obytném podkroví a má užitnou plochu 131,4m2 včetně sklepů a náleží mu ještě část zahrady.

Dispozice vstupní chodba v přízemí 4,55m2, schodiště do obytného podkroví 5,50m2, chodba 7,45m2, pokoj 13,90m2, pokoj 10,70m2, pokoj 13,50m2, pokoj 8,05m2, kuchyň 14m2, koupelna s WC 5,30m2. Schodiště do sklepa 3,65m2, sklep 7,95m2, sklep 18,90m2, sklep 17,95m2.

Hned naproti je obchod, kousek je ZŠ, MŠ, zámek, restaurace, lékař, lékárna, pošta.

Tenhle byt by mohl být přesně to, co hledáte.

Typ nemovitostiByty, 4+1, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaKociánov, Šumperk
Evidenční číslo333
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie4+1
Plocha obytná132 m2
Podlaží1. patro
Počet NP2
Počet PP-1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
VybaveníParkování, Sklep, Zahrada
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing.Petr Jáně
„Děkuji tímto realitní kanceláři Tuzemská realitní, za nezištnou pomoc při sestavení daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tohoto nepopulárního úkolu se ujal pan Čech a ušetřil mi tak spoustu času a tápání v zákonech a vyhledávání pomoci na internetu. Uvedená skutečnost svědčí...“
Ing.Petr Jáně
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid a přírodu.