Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.
Celkem 20 fotografií.
Cena 1 799 000 Kč

Chalupa v rajské přírodě Jeseníků. Skály, Horní Město, Rýmařov.

Milí kutilové, vážení tvůrci nových světů, máme tu pro vás skvělou příležitost! Kousek od Rýmařova, v srdci Jeseníků, na vás čeká chalupa. Ne ledajaká chalupa, ale ta pravá, která je jako dokonalé plátno pro vaše kreativní nápady. Představte si, jak přeměníte tuhle chalupu na svůj vysněný dům. Skrytý potenciál je zde na každém kroku, jen čeká na to, až ho rozvinete.

Chalupa je postavena na skvělém místě, kde se můžete ponořit do objevování kouzel Jeseníků. Je to místo, které vás láká k aktivnímu životnímu stylu. Běžkařské tratě jsou doslova za rohem, a to jen 70 metrů od domu! Pro sjezdové lyžování je v blízkosti ski areál Karlov pod Pradědem. Z chalupy je výhled na malý park s rododendrony a posezením, takže se nekoukáte sousedovi do oknen, což jen zvyšuje pohodu a klid pro Vaši relaxaci.

Stavba je pevná, s dobrou střechou, která byla vybudována před 40 lety. Vše v chalupě funguje a je v ní možné topit. Ačkoliv je vhodné ji zmodernizovat, nabízí skvělý potenciál pro rekonstrukci a přestavbu. Tato chalupa je jako dokonalá paleta pro vaši kreativitu, s dostatkem prostoru a možností pro modernizaci podle vašeho vkusu.

A co by mohlo být pro kutila vzrušující? Zkoušet nové věci, tvořit, přemýšlet nad tím, jak vylepšit toto místo. Z chalupy můžete udělat místo pro rekreaci více rodin nebo pro ubytování turistů. Můžete zde proměnit svůj kreativní potenciál v zisk.

Chalupa má 4+1 dispozici s možností vytvoření druhé koupelny a jednou či dvou pokojů v půdní vestavbě. Klenbové stropy a stylové dveře s obložkovými zárubněmi dodávají chalupě svůj jedinečný charakter. Pozemek o rozloze 779 m2 nabízí dostatek prostoru pro další rozvoj.

Tato chalupa je nejen ideálním místem pro relaxaci a aktivní trávení volného času, ale také skvělou příležitostí pro všechny kutily, kteří hledají projekt, na kterém by mohli uplatnit své dovednosti a kreativitu.

Vybavení je praktické a funkční, včetně vlastní studny připojené do domu s vodárnou ve sklepě. Obecní vodovod je u domu, elektřina je 220V/380V, je k dispozici kotel na tuhá paliva a pro rychlé ohřevy vody elektrický bojler.

Pozemek o rozloze 779m2 je ve tvaru trojúhelníku a oplocené jsou jen jeho části. Zastavěná plocha činí 260m2, užitná plocha 294m2 i se sklepy. To vše nabízí dostatek prostoru pro vaše sny a nápady.

Nyní si představte, jak se z tohoto místa stává vaše vlastní ráj na zemi. Pracujete na svých projektech, obklopeni krásou Jeseníků. Budujete svůj vlastní svět, kousek po kousku. Každý den je novým dobrodružstvím. A když je den u konce, sedíte u krbu a s úsměvem sledujete, jak se vaše sny stávají skutečností.

Tak co na to říkáte, kutilové? Přijměte výzvu! Přeměňte tuto chalupu v svůj vysněný dům. Dejte své kreativitě volný průběh a vytvořte něco skutečně úžasného. Pak neváhejte a přijďte se podívat na toto kouzelné místo uprostřed krásné přírody Jeseníků. Těšíme se na vás!

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej, 294 m2
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Dobrý
AdresaSkály, Bruntál
Evidenční číslo294/2175
VyužitíNekomerční nebo komerční
KategorieRodinný dům
Plocha294 m2
Plocha obytná294 m2
Plocha pozemek779 m2
Plocha zastavěná260 m2
Plocha zahrada519 m2
Počet NP2
Počet PP1
Velikost4+1
TopeníÚT tuhá paliva
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuDobrý
Sítě220V, 380V, Studna, TV satelit, Voda, pitná
VybaveníSklep, Zahrada
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníOkraj obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Pavel Měsíc
„Tuto realitní kancelář mohu jedině doporučit. Prodal jsem přes ni byt. Obecně od lidí slýchávám záporné názory na práci různých realitních kanceláří a sám jsem si již zažil to takzvané peklo. Než jsem tedy dostal doporučení na pány Čecha a Procházku z Tuzemské realitní. Už při prvním kontaktu na mě udělal velký dojem...“
Pavel Měsíc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc
Pěkný zrekonstruovaný byt 2+1, s nízkým inkasem, výtahem, v blízkosti všech důležitých míst ve městě, Olomouc