Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.Družstevní byt 1+1, se 2 lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.
Celkem 29 fotografií.
Cena 2 100 000 Kč

Družstevní byt 1+1, se lodžiemi s hezkým výhledem na Olomouc, na ulici Politických vězňů.

Krásný výhled na Olomouc ze dvou lodžií skýtá tento jednopokojový družstevní byt v Olomouci na ulici Politických vězňů.

Byt je ve velmi pěkném, zachovalém původním stavu s umakartovým jádrem. Okna má už ale plastová.

Bytový dům je panelový a je po revitalizaci (střecha, zateplení, fasáda, lodžie, stoupačky, vstupní dveře). Pyšní se dvěma novými prostornými výtahy. Vstup do bytového domu je usnadněn čipem. Na chodbách, ve výtazích i ve sklepě je kamerový systém, bylo zde uděláno maximum pro Vaše bezpečí. V přízemí je Restaurace Avion. Na oběd, na večeři, na pivo i na víno s kamarády to budete mít opravdu kousíček.

Byt se nachází v šestém patře z celkových 9 a je bezbariérový. Výhodou jsou jen 2 byty na patře, které mají společnou na čip uzavíratelnou předsíň, kde můžete zaparkovat třeba kočárek.

Byt bude možné převést do osobního vlastnictví za 10 až 12 let.

Z bytu je hezký výhled na park před domem a na Olomouc. Hned naproti je zastávka tramvaje, snadno a rychle se dostanete všude, kam budete potřebovat. Děti si můžou pohrát na dětském hřišti hned u bytového domu. V blízkosti je mateřská škola, základní škola, pizzerie.

Vytápění a ohřev vody je centrální s litinovými radiátory s měřáky tepla.

Dispozice 1+1 o ploše 36,65m2 plus 2 lodžie a sklepní kóje.

Vstupní chodba 2,9m2, kuchyň 10,2m2, pokoj 16,4m2, šatna 3,75m2, koupelna s WC 3,4m2. Lodžie z kuchyně 3,46m2, lodžie z pokoje 3,45m2. Sklepní kóje 1,81m2. Společná předsíň 6,27m2.

Byt je ideální jako rozjezdový byt pro mladé nebo naopak pro seniory. Rovněž je vhodný jako investice na podnájem. I současný majitel by využil této možnosti a zůstal by v bytě v podnájmu na cca 3 roky, ale není to podmínka.

Typ nemovitostiByty, 1+1, Prodej
UpřesněníPanelová, Klidná část obce, Dobrý
AdresaPolitických vězňů, Neředín, Olomouc
Evidenční číslo365
Kategorie1+1
Plocha obytná37 m2
Podlaží5. patro
Počet NP9
Počet PP1
VlastnictvíDružstevní
TopeníÚT dálkové
Konstrukce budovyPanelová
Stav objektuDobrý
Sítě230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
VybaveníLodžie, Bezbariérový přístup, Výtah, Sklep, Bytové jádro umakartové
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+1, 116ms možností 5+1 o 169 m2, Dukelská, Olomouc.
Byt 3+1, 116ms možností 5+1 o 169 m2, Dukelská, Olomouc.