Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+1 v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.
Celkem 30 fotografií.
Cena 8 780 000 Kč

Neplatíte provizi.

Dům se dvěma zcela samostatnými byty 3+kk a 4+v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.

Rodinný dům nebo bytový dům s více možnostmi využití v nádherné horské krajině Jeseníků.

Dům má dvě samostatné bytové jednotky 4+1 a 3+kk, se samostatnými vstupy, vodoměry, elektroměry, plynoměry, ústředním topením s kotli na zemní plyn, elektrickými bojlery, parkováním i oplocenými zahradami. Díky tomu je možné ho využívat více způsoby.

Například, v jednom bytě můžete bydlet nebo ho užívat k rekreačním účelům a druhý můžete pronajímat na týdenní bázi a vydělávat pěkné peníze. Nebo v jednom můžete bydlet Vy a ve druhém prarodiče nebo syn či dcera s rodinou a každý máte, jak se říká, svoje.

Rovněž je možné byty využívat čistě jako investici, která časem roste na hodnotě a vydělává peníze z pronájmu turistům v létě i v zimě.

Byty je možné koupit i samostatně, 3+kk v přízemí za 4.290.000 Kč a 4+1 v podkroví za 4.490.000,-Kč.

Velké přiznané sklepní místnosti se nabízí využít jako společenské místnosti na posezení s přáteli.

Dům je zděný a kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2023. Podlahy v obytných místnostech jsou vinylové. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodu, plyn a kanalizaci.

Od domu je hezký vidět hora Mravenečník a Dlouhé stráně. Obklopeni malebnou přírodou hor zažijete opravdový klid a harmonii, který Vám pomůže nabrat novou energii a odpočinout si od každodenního shonu.

Vychutnat si procházku s cílem nádherných výhledů můžete prakticky kdekoliv v okolí Loučné. Najdete zde nespočet turistických tras, od krátkých okruhů až po náročné horské trasy. S dětmi oceníte naučné stezky nebo výlet na rozhlednu u Tetřeví chaty, odkud budete mít celé Jeseníky jako na dlani. Krásu Jeseníků můžete také aktivně poznávat i na cyklotrasách, kterými je okolí doslova protkané.

Opravdový odpočinek si můžete dopřát v nedalekých termálních lázních Velké Losiny, které Vás okouzlí blahodárnými účinky sirných pramenů. Výběr procedur je široký a u každé z nich se můžete těšit na dokonalou relaxaci. Pokud máte raději trochu divočiny, nadchne vás lesní finská sauna na Ranchi Mustang s ochlazováním v horském potoku.

Lyžování si zde užijí zdatnější lyžaři i děti. V blízkosti lyžařské areály Kouty, Červenohorské sedlo, Ski Centrum OAZA a Přemyslov.

Zastavěná plocha domu 104m2, užitná 203,7m2, pozemek 389m2.

Přízemní byt 3+kk má užitnou plochu 72,30 m2 plus část zahrady.

Dispozice zádveří 3,20m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 27m2, ložnice 15,20m2, dětský pokoj 17,50m2, chodba 3,85m2, koupelna 3,75m2, WC 1,80m2.

Byt 4+1 v obytném podkroví má užitnou plochu 131,4m2 včetně sklepů plus část zahrady.

Dispozice vstupní chodba v přízemí 4,55m2, schodiště do obytného podkroví 5,50m2, chodba 7,45m2, pokoj 13,90m2, pokoj 10,70m2, pokoj 13,50m2, pokoj 8,05m2, kuchyň 14m2, koupelna s WC 5,30m2. Schodiště do sklepa 3,65m2, sklep 7,95m2, sklep 18,90m2, sklep 17,95m2.

Hned naproti je obchod, kousek je ZŠ, MŠ, zámek, restaurace, lékař, lékárna, pošta.

Tohle by mohlo být přesně to, co hledáte.

Typ nemovitostiDomy, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaKociánov, Šumperk
Evidenční číslo330-331
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Plocha obytná204 m2
Plocha pozemek389 m2
Plocha zastavěná104 m2
Plocha zahrada285 m2
Počet NP2
Počet PP-1
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
VybaveníParkování, Sklep, Zahrada
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Miloslava Trundová a Ing. Petr Jáně
„Děkujeme Tuzemské realitní s.r.o. za zprostředkování koupě naší nemovitosti v Prostějově. Velice oceňuji profesionální přístup, dále rychlé, vstřícné a hlavně ochotné jednání obou pánů z této realitní kanceláře. Důležité je také to, že kancelář zprostředkovala přepis energií a kontakt na všechny…“
Miloslava Trundová a Ing. Petr Jáně
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.
Vybavený dům 3+1, Prostějov, s garáží, spojující klid, přírodu a veškerou obslužnost k modernímu bydlení.