Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.Hezký stavební pozemek 1.337 m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.
Celkem 18 fotografií.
Cena 1 799 000 Kč

Hezký stavební pozemek 1.33m2 na Váš nový rodinný dům v Protivanově u Boskovic.

Hezký stavební pozemek na Váš nový rodinný dům v Protivanově, městysem mezi Boskovicemi a Prostějovem, s veškerou potřebnou vybaveností. V okolí jsou jak starší domy, tak kousek výš spousta novostaveb, což svědčí o oblíbenosti tohoto místa k bydlení. V zimě je zde dostatek sněhu, a jestli máte rádi běžky, užijete si na Protivanovském běžkařském okruhu podél lesa a podél potoka.

Pozemek má celkem výměru 1.337m2. Je obdélníkového tvaru o stranách cca 59m x 25m. Je srovnaný do roviny, mírně svažitý, porostlý trávou a hranici lemují hezké vysoké stromy patřící k pozemku.

Inženýrské sítě jsou u pozemku, obecní vodovod, elektřina, zemní plyn, kanalizace.

Pozemek je přístupný hotovým nájezdem z veřejné komunikace.

Městys Protivanov je regionálním centrem, ležícím v hezké krajině Drahanské vrchoviny. Je zde základní škola, základní umělecká škola, mateřská škola, obchod, restaurace, pošta, lékaři a další. Do Boskovic je to 15 km, do Prostějova 21 km, do Blanska 24 km.

Dle Územně plánovací informace o podmínkách využívání území, zaslané majiteli písemnou formou Magistrátem města Prostějova je využití pozemku následující:

Pozemek se nachází v zastavěném území ve stabilizované ploše smíšené obytné, tedy historická zástavba SH, pro kterou jsou stanoveny následující podmínky využití:

Hlavní využití. Pozemky staveb pro bydlení, souvisejících zahrad a dalších zemědělských objektů atd.

Přípustné využití. Pozemky staveb pro rodinnou rekreaci a pro hromadnou rekreaci v malém měřítku, atd.

Podmíněně přípustné využití. Zařízení občanského vybavení, nerušící výroby, nerušící zemědělské výroby a chovu zvířat pro rekreační a sportovní účely, zařízení pro obchod a stravování do 300m2 prodejní či odbytové plochy, atd.

Prostorové uspořádání. Nová výstavba bude přizpůsobena tradičnímu půdorysnému uspořádání zástavby. Nové stavby nesmí převýšit nejvyšší přilehlé objekty, mezi které patří všechny obytné stavby určující charakter místa. Z důvodů zachování stávajících hodnot zástavby je možno stavby pro bydlení a další související stavby, včetně průčelí budov, v nichž jsou okna obytných místností, umístit až na hranici pozemku nebo vozovky místní komunikace, atd.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej
AdresaNová, Protivanov, Prostějov
Evidenční číslo2023/0331
KategoriePozemek, bydlení
Plocha pozemek1337 m2
Sítě230V, 400V, Plyn, Voda, pitná
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
SpojeníSilnice

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. arch. Barbora Krajčovičová
„S přítelem jsme hledali naše první bydlení. Líbil se nám jeden byt, který nabízela Tuzemská realitní. Již při prohlídce byl pan Procházka aktivní a zodpověděl na všechny otázky. Byli jsme spokojeni, ale k bytu patřili i parkovací stání s předkupním…“
Ing. arch. Barbora Krajčovičová
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53ms velkou lodžií, 2 garážová stání.
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53ms velkou lodžií, 2 garážová stání.