Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..
Celkem 30 fotografií.
Cena 3 900 000 Kč

Pohádkový únik v srdci Češkovic nad Blanskem: Vaše chata snů přesně pro Vás..

Perla mezi chatami.

Celoročně obyvatelná, vymazlená chata s kompletním vnitřním i venkovním vybavením, s obrovskou krytou pergolou s odnímatelnými skly a velkým grilem na společenské akce po celý rok, s úžasnou okrasnou a bylinkovou zahradou kolem celé chaty, krytou terasou s posezením, s velkým zastřešeným balkónem s výhledem do zahrady a na okolní krajinu a s vlastním parkováním pro 3 auta v Češkovicích nad Blanskem. Úžasná kombinace benefitů.

Představte si, jak se probouzíte za zpěvu ptáků, otevřete okno a nadechnete se čerstvého vzduchu vonícím po levandulích. Představte si, jak Vás okouzlí výhled na Vaši ušlechtilou zahradu a hřebeny kopců v dáli. Vaše ranní káva nikdy nechutnala lépe než pod Vaší zastřešenou terasou. Pak si lehnete na lehátko a obklopeni kvetoucími voňavými květinami, keři a bylinkami s vesele poletujícími pestrobarevnými motýli si užíváte dokonalý relax na sluníčku. Odpoledne se osvěžíte v bazénu, kde se vydovádí i Vaše děti. Večer přijedou přátelé a ve velké kryté pergole, kam se vleze malá svatba, si na velkém grilu ugrilujete každý co má rád a užijete si společné chvíle pohody.

Nemusíte vůbec nic kupovat. V ceně je kompletní vybavení na okamžité komfortní užívání chaty i láskyplnou péči o ni. Vnitřní i venkovní nábytek, dekorace, gril, zahradní technika, nadzemní bazén 3,66m s bazénovou technikou (momentálně složený ve sklepě) a další.

Na výlety zve blízký Moravský kras, rozhledna Veselice a přehrada Pálava II. Wellness nabízí blízký hotel Panorama a ustájení či půjčování koní stáje na Těchově. Obchody, lékaři atd. v Blansku 2km.

Chata byla modernizována v roce 2017, zateplení podlah, zastřešení terasy, zastřešení balkónu, celá pergola, kompletní zušlechtění celého pozemku kolem chaty, parkovací stání, oplocení s velkou pojezdovou bránou, nátěry, WC a umyvadlo, kompletní vybavení.

Chata z roku 2003, modernizace 2017, podsklepení zděné, chata dřevěná se zatepleným pláštěm, na střeše kanadský šindel bobrovka, bleskosvod, podlahy dřevěné s PVC, okna dřevěná eurookna s dvojsklem, venkovní dřevěné okenice, venkovní dveře plastové vícebodové bezpečnostní, voda obecní, elektřina v mědi 220V/380V, odpady do jímky 3,5m3, dešťovka do nádrží, sporák el. trouba s hořáky propan butan. Vytápění kachlovými krbovými kamny a mobilní olejový el. přímotop v koupelně, ohřev vody el. bojler 60l.

Dispozice 3+kk, užitná plocha 88m2 včetně sklepa, navíc plus balkón 5,52m2, pergola 38m2, terasa 12,7m2. Zastavěná plocha 42m2. Pozemek 637m2.

V přízemí chodba 3,14m2, koupelna s WC 3,54, obývák 22,18m2 s francouzským oknem na balkón, kuchyňský kout 4,19m2.

V podkroví pokoj 8,55m2, pokoj 5,89m2, chodba se schody 2,72m2.

Schody do sklepa 6,85m2, chodba 6,91m2, sklep 3,43m2, sklep 3,85m2, sklep 3m2, sklep 2,65m2, sklep 11,05m2.

Tato chata je místem, kde se budou psát Vaše nejkrásnější vzpomínky. Pokud hledáte místo, kde se spojuje krása, pohodlí a kvalita, pak je tato chata přesně pro Vás.

Typ nemovitostiRekreační objekty, Chata, Prodej
UpřesněníDřevostavba, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaČeškovice, Blansko
Evidenční číslo341
KategorieChata
Plocha obytná88 m2
Plocha pozemek637 m2
Plocha zastavěná42 m2
Plocha zahrada595 m2
Počet NP2
Počet PP1
TopeníLokální palivové
Konstrukce budovyDřevostavba
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, 400V, Voda, pitná, Voda, užitková
VybaveníBalkon, Terasa, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno nábytkem, Bazén
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Quynh Trang Dang
„Tímto způsobem bych chtěla poděkovat oběma pánům v Tuzemské realitní za jejich ochotu a upřímnost při koupi bytu ve Slatinské čtvrti. Okamžitě při první prohlídce nám vysvětlili...“
Quynh Trang Dang
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.
Zrekonstruovaný bezbarierový byt 2+s 58m2, s lodžií a výtahem, na super místě v Brně.