Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.
Celkem 23 fotografií.
Cena 320 000 Kč

Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.

V nádherné krajině Drahanské vrchoviny je zde pěkný, rovný pozemek na Vaši zahradu s ovocnými stromy, chatkou na nářadí a možností zahradní chatky do 20m2. Nachází se na okraji malé klidné obce Chobyně u Šubířova jen 7km od města Konice a 30km do Prostějova.

Obec leží v malebné krajině Přírodního parku Kladecko a v blízkosti jsou známé turistické cíle jako hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně, obora Kladsko či Lyžařský areál Kladsko. Všude jsou krásné hluboké lesy s turistickými trasami se spoustou přírodních krás.

Blízko je to i do větších měst, do Jevíčka je to 11km, do Prostějova 30km, do Litovle 27km, do Olomouce 36km a do Brna 65km.

Pozemek je hezky rovný, slunný o ploše 919m2 obdélníkového tvaru s uliční šířkou 13,7m a délkou 63m.

Plyn, elektřina a voda jsou v blízkosti pozemku. Kanalizace v obci není. Pozemek je přístupný v přední části z veřejné komunikace. Ze zadní strany je pozemek přístupný z obecní polní cesty.

Na pozemku je chatka na nářadí a mladé ovocné plodící stromy vysázené hezky při okraji pozemku. 6 jabloní, 6 švestek, 2 hrušky. Pozemek je oplocen.

V obci má v letošním roce vejít v platnost územní plán a dle předpokladu zde bude možno postavit zahradní chatku do 20m2.

V Konici jsou veškeré služby, mateřská škola, základní škola, gymnázium, obchody, poliklinika, vlak, restaurace a další.

Typ nemovitostiPozemky, Zahrada, Prodej, 919 m2
AdresaChobyně, Prostějov
Evidenční číslo271/2175
KategorieZahrada
Plocha919 m2
Plocha pozemek919 m2
Plocha zahrada919 m2
SpojeníSilnice
Účel nemovitosti164
Dostupnost pozemkuz veřejné komunikace
Terén pozemkurovinatý
Stavby na pozemkuChatka na nářadí a kolna na dřevo.
Porosty na pozemkuovocné stromy, tráva

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Martina Schusterová
„Chtěli bychom pochválit tuto Realitní kancelář, že nám zrealizovali prodej bytu, který jsme nemohli rok a půl prodat. S touto realitkou se to povedlo ani ne do měsíce.“
Martina Schusterová
Nadstandardní byt 5+kk, 138ms lodžií a dvěma WC v Kuřimi
Nadstandardní byt 5+kk, 138ms lodžií a dvěma WC v Kuřimi