Stavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u BlanskaStavební pozemek č. 5 o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u Blanska
Celkem 16 fotografií.
Cena 3 479 000 Kč

Stavební pozemek č. o ploše 994 m2 na rodinný dům v Ráječku u Blanska

Chcete stavět rodinný dům v klidné oblasti se snadným přístupem ke všem potřebným službám? A současně v blízkosti malebné přírody? Pak máme pro vás ideální nabídku! Zasíťovaný stavební pozemek číslo 5 na krásném místě v obci Ráječko u Blanska.

Díky skvělé poloze mezi Blanskem a Rájcem-Jestřebí se snadno a rychle dostanete do obou měst. Také do města Brna či Boskovic, a to i vlakem. A pokud máte rádi přírodu, budete zamilovaní do Moravského Krasu, který se nachází jen kousek od vašeho budoucího domova.

Pozemek je po celý den slunný, umístěný na okraji obce a povede k němu slepá silnice, což zaručuje klidné bydlení. Na pozemku jsou již vyvedeny přípojky na obecní vodovod, tlakovou kanalizaci a elektřinu. Zemní plyn k dispozici není, neboť vytápění domů je dnes trendem řešit jako podlahové topení s tepelným čerpadlem vzduch voda ve spojení s krbem či solárními panely. Na pozemku právě probíhají terénní úpravy a ornice je prozatím uložena na pozemku číslo 6.

Plocha pozemku je krásných 993,6 m2. Budete mít dostatek místa například na bazén, terasu, pergolu s posezením, okrasnou i pěstitelskou zahradu a travnatou plochu ke hře s dětmi a domácími mazlíčky. Uliční šíře je 17,9 m, což umožňuje snadný příjezd a parkování vašich vozidel. Navíc, v sousedství se plánuje výstavba dalších 5 nových domů, což zaručuje, že budete mít hezké a moderní okolí.

Přestože je město Blansko opravdu kousek a například obchodní dům Kaufland je co by kamenem dohodil, obec samotná má v rámci služeb také co nabídnout. Jsou zde obchody Hruška a Coop, základní škola do páté třídy, mateřská škola, restaurace Hrádek, pekařství U Blažků, autobusová a vlaková zastávka, benzínová čerpací stanice.

Ze šesti pozemků jsou volné jen čtyři a to číslo 3,4,5 a 6. Na pozemku číslo 1 už je vydané stavební povolení a šťastní majitelé již začínají stavět svůj vysněný rodinný dům.

V územním plánu obce je lokalita vedena jako Bs Plochy smíšené obytné (hlavní využití) a je specifikována následovně:

Podmínky využití: Přípustné využití: Pozemky staveb pro bydlení v rodinných domech, případně staveb pro rodinnou rekreaci, pozemky občanského vybavení, pozemky veřejných prostranství včetně veřejné zeleně, pozemky související dopravní a technické infrastruktury. Územní plán Ráječko Strana 21.

Přemýšlíte o tom, že byste si rádi postavili svůj vysněný rodinný dům? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Rádi vám poskytneme více informací a domluvíme si prohlídku.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, bydlení, Prodej
Adresanám. 1. máje, Ráječko, Blansko
Evidenční číslo304
KategoriePozemek, bydlení
Plocha pozemek994 m2
Sítě230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace
VybavenostŠkola, Školka
SpojeníAutobus, Silnice, Vlak

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí