Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.
Celkem 16 fotografií.
Cena 7 250 000 Kč

Cena k jednání

Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.

Vítejte ve vizi Vašeho úspěchu a expanze! Představte si komerční stavební pozemek, který je připraven naplnit Vaše sny a zvýšit Vaše podnikání na novou úroveň. Tento pozemek je umístěn v obci Šebrov, malebném koutu mezi Brnem a Blanskem, který nabízí nekonečné možnosti pro rozvoj a růst Vaší firmy.

Tento pozemek se nachází hned za cedulí obce, směrem k Lipůvce a Brnu, přímo navazuje na již existující zástavbu rodinných domů. To znamená, že máte možnost být součástí už rozvíjející se komunity a vytvářet synergie s ostatními podnikateli v okolí.

S celkovou výměrou 4.491m2 má tento pozemek ideální rozměry pro realizaci Vašich plánů. Je podlouhlého tvaru, táhne se podél silnice a měří přibližně 240 metrů. Nejširší místo má šířku kolem 38,5 metrů. To znamená dostatek prostoru pro Vaše inovativní projekty a konstrukci komerčních objektů.

A teď se pojďme zaměřit na potenciál tohoto pozemku. Dle vyjádření stavebního úřadu v Blansku je určený přímo ke komerčním účelům. To znamená, že zde můžete vybudovat moderní halu s plochou až 1000m2, která bude sloužit pro lehkou výrobu, sklady, kanceláře a další komerční aktivity. Vaše vize se může stát skutečností právě zde. Navíc, pokud máte v plánu bydlet v blízkosti Vaší firmy, můžete zde vytvořit luxusní byt pro majitele firmy nebo pro zaměstnance, který zde bude mít vše potřebné pro komfortní život.

Tento pozemek nabízí nejen potenciál, ale i příjemné prostředí. Je převážně rovný, s částečným svahem v přední části u obce. Můžete si tak užívat krásný výhled na okolní krajinu, který Vám dodá inspiraci pro Vaše podnikání. Pozemek je momentálně travnatý s občasným náletem dřevin, což Vám umožní upravit ho přesně podle Vašich představ a vytvořit tak ideální prostředí pro Vaše podnikání.

Ať jste kdekoli na pozemku, budete mít přístup ke všem důležitým inženýrským sítím. Voda, elektřina, zemní plyn a kanalizace jsou v blízkosti pozemku zajištěny. To znamená, že Vaše podnikání bude mít veškeré potřebné zázemí pro úspěch.

A co je nejdůležitější, tato lokalita je strategicky výhodně umístěna. Autem se do Brna dostanete za pouhých 15 minut a do Blanska za 10 minut. To znamená snadnou dostupnost pro Vaše obchodní partnery, zaměstnance a zákazníky.

Přichází čas, abyste se chopili této jedinečné příležitosti a vytvořili si své podnikatelské impérium. Získání tohoto komerčního stavebního pozemku Vám otevře bránu do nového světa nekonečných možností. Nezapomeňte, že příležitosti nepřicházejí často.

Zavolejte nám ještě dnes a budeme rádi, když Vám představíme všechny detaily tohoto fascinujícího pozemku. Připravte se na novou éru Vašeho podnikání a investujte do své úspěšné budoucnosti již dnes.

Typ nemovitostiPozemky, Pozemek, komerční, Prodej, 4491 m2
UpřesněníOkraj obce
AdresaŠebrov, Blansko
Evidenční číslo295/2175
VyužitíKomerční
Poznámka k ceněCena k jednání
KategoriePozemek, komerční
Plocha4491 m2
Plocha pozemek4491 m2
Sítě220V, 380V, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná
UmístěníOkraj obce
Účel nemovitosti161
Dostupnost pozemkuz veřejné komunikace
Terén pozemkurovinatý
Stavby na pozemkužádné stavby
Porosty na pozemkutráva a náletové dřeviny

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. arch. Barbora Krajčovičová
„S přítelem jsme hledali naše první bydlení. Líbil se nám jeden byt, který nabízela Tuzemská realitní. Již při prohlídce byl pan Procházka aktivní a zodpověděl na všechny otázky. Byli jsme spokojeni, ale k bytu patřili i parkovací stání s předkupním…“
Ing. arch. Barbora Krajčovičová
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53ms velkou lodžií, 2 garážová stání.
Novostavba bytu 2+kk, Rousínov, 53ms velkou lodžií, 2 garážová stání.