Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.
Celkem 29 fotografií.
Cena 5 500 000 Kč

Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2, s balkónem a hezkým výhledem v Blansku.

Velký, pěkný, mezonetový byt 4+kk o 101m2 s balkónem a hezkým výhledem v Blansku na Severu na ulici Absolonova.

Tento byt je jiný než ostatní. Hned Vás zaujme obrovský obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem a hezké dřevěné schodiště vedoucí na galerii. Zde je prostorově otevřená pracovna, tiché a světlé místo jako stvořené pro soustředěnou práci či kreativní chvíle. Následuje velká ložnice, která slibuje klidné noci a příjemné sny. Pohled z galerie dolů na obývací pokoj má také své kouzlo a nikdy se neomrzí.

Když sedíte na sedačce v obýváku, nutí Vás to dívat se nahoru ke štítu a ke galerii. Spousta prostoru vedle Vás i nad Vámi, podpořeno obrazem Alp. Vzniká zde pocit bydlení v rodinném domě.

Byt je zděný a vznikl nástavbou v roce 2000. Je v posledním 4. patře a je v něm božský klid a příjemná teplota v létě i v zimě. Sousedé jsou milí a tolerantní.

V bytě se v 2021 vyměnily vchodové dveře za bezpečnostní a protipožární a osvětlení LED.

Kuchyňská linka má vestavěnou elektrickou troubu, sklokeramickou varnou desku, myčku a digestoř je s odtahem.

Z oken a balkónu je hezký výhled na přírodu nad městem a na zeleň kolem bytového domu. Z bytu je to jen kousíček na dětské hřiště, do MŠ, do ZŠ, do obchodu Hruška, do drogerie. Doslova za rohem je i zastávka MHD, za pár minut se dostanete na autobusové i vlakové nádraží (Brno jen 25km), do Alberta, Lidlu, Penny, Kauflandu, na polikliniku k doktorům i do centra, kde jsou střední školy, úřady a další.

K aktivitám na čerstvém vzduchu zve příroda kolem blízké přehrady Pálava, kde je další dětské hřiště, minigolf a množství pěších i cyklotras vedoucích do Moravského Krasu k Punkevním jeskyním a na Macochu. Kousek je to i na wellness na hotelu Panorama.

Byt je v osobním vlastnictví. Vytápění i ohřev vody je z vlastní kotelny v bytovém domě, která byla nově vybudovaná v roce 2021. Radiátory jsou deskové s termohlavicemi a měřáky tepla. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem se žaluziemi a síťkami proti hmyzu, orientována na severovýchod a na jihozápad.

V bytovém domě funguje Společenství vlastníků jednotek. V roce 2012 se dělala nová střešní krytina (zateplení střechy je minerální vatou). V roce 2022 se zateplily štíty (minerální deska – vyšší standard než polystyren). Z úspor ve fondu oprav se plánuje další zateplení a předmětem diskuzí je i výtah.

Inkaso činí i s fondem oprav 6.870 Kč měsíčně, ale majitelé mají nadstandardní spotřebu elektřiny. Úklid společných prostor je placený.

Dispozice 4+kk, 101m2 včetně sklepní kóje, plus balkón.

Chodba 4,89m2, WC 1,59m2, koupelna 3,72m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 36,09m2, pokoj 9,8m2, galerie (pracovna, pokoj) 17,82m2 se schody, horní ložnice 25,20m2, sklepní kóje 1,52m2. Společná kolárna a kočárkárna.

Pokud máte rádi větší prostor vedle Vás i nad Vámi, máte rádi klid a ticho a chcete mít něco jiného, než mají všichni ostatní, pak je tento byt přesně pro Vás.

Typ nemovitostiByty, 4+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaAbsolonova, Blansko, Blansko
Evidenční číslo354
Kategorie4+kk
Plocha obytná101 m2
Podlaží4. patro
Počet NP5
Počet PP1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, 400V, Internet, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Zařízeno částečně nábytkem
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
SpojeníAutobus, MHD, Vlak
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce
PENB Třída náročnostiD - nevyhovující

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
„Pánové Čech a Procházka jsou Borci:-) Byli jsme mile překvapeni, jak příjemně a hladce proběhla koupě (teď už našeho) rodinného domu. Oceňujeme hlavně vstřícnost a vůli vyhovět našim přáním a připomínkám, a to během celého procesu koupě a vlastně i po zápisu do KN. U této realitky opravdu neplatí, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"...“
Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.