Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.Vymazlený byt 3+1, 81m2, se 3 balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.
Celkem 24 fotografií.
Cena 5 500 000 Kč

Vymazlený byt 3+1, 81m2, se balkóny, s vlastním topením a výhledem na Flóru v Olomouci.

Tento byt je jiný než ostatní. Je to vymazlená 3+1 o ploše 81m2, se 3 balkóny, s hezkým výhledem na Smetanovy sady a Flóru, s vlastním topením, po kompletní rekonstrukci v 2020, ve zděném bytovém domě na ulici Zamenhofova s možností pronájmu garážového stání (500m).

Je ve slepé ulici a hned si všimnete, jaké v něm ticho. Z oken a balkónu je hezký vidět na město a do zeleně parku hned pod okny. Jak se zde vše zazelená a vykvete, je to nádhera. Jsou vidět i pávi. Park Vás zve ven na čerstvý vzduch, užít si sluníčko obklopeni květenou. Projít se, zaběhat si, projet se na kole, krmit labutě v jezírku či jen tak posedět na lavičce.

Byt samotný si pan majitel poctivě zrekonstruoval pro sebe. Přemýšlel nad každým detailem z hlediska funkčnosti, estetiky a kvality. Například v pokojích je 5 zásuvek, v každém rohu a ještě u dveří. Člověk by zpočátku neřekl, jak to může být praktické, dokud nezačne natahovat prodlužovačky.

Dále velkoformátová dlažba a obklady s nadčasovým designem pohledového betonu, který je čím dál více oblíbený.

Další nadstandardní prvky jsou míchací termobaterie Grohe ve vaně a digitální termohlavice na radiátorech ovládané přes internet. Když se budete vracet domů, pohodlně si přes telefon nastavíte teplotu v každém pokoji přesně, jakou tam chcete po návratu mít. Ekonomické a současně komfortní.

De luxe je i vyhřívané bidetové prkénko na dálkové ovládání na WC se sprškou, sušením a ambientním osvětlením.

Spotřebiče v kuchyňské lince byly vybírány mezi nejlepšími ve své kategorii. Indukční varná deska Whirlpool Ixelium pro snadné čištění, s větší šíří a to 65 cm, se spojením varných zón. Trouba Whirlpool Steam s vařením v páře a čištěním pyrolýzou. Mikrovlnka s šestým smyslem a funkcí Crisp na pečení a vaření v páře. Myčka Miele. Designová digestoř s odtahem ven. Americká lednice bude dle domluvy.

Vinylové podlahy jsou vysoce zátěžové s tuhostí 42, aby se nevytlačovaly nožky nábytku.

Interiérové dveře Solodoor s obložkovými zárubněmi jsou vyráběny na zakázku, s detaily jako hranaté kování a malá matná sklíčka s kovovými dekorativními lištami. Hned je zřejmé, že je někdo v koupelně či na WC. Posuvné dveře v obýváku šetří prostor. Vstupní dveře vícebodové bezpečnostní.

3 balkóny na ranní kávu či cigaretu, v zimě vychlazení pivka a jiných nápojů, v létě usušení prádla.

Výborná je poloha. Kousek na tramvaj, do Penny, Lidlu, na náměstí. Autem jste rychle na výpadovce na Brno, Mohelnici, Přerov.

Vlastním turbokotlem Junkers si zatopíte kdykoli budete chtít, vždy máte teplou vodu a zaplatíte jen to, co sami protopíte.

Klimatizace ovládaná přes internet vychladí kuchyň orientovanou na západ v horkých letních dnech. Umí i zatopit a vysoušet vzduch, aby podlaha po setření rychle uschla.

Osvětlení LED a noční na čidlo.

Chodba 6,17m2, koupelna 5,74m2, WC 0,91m2, kuchyň 13,1m2, ložnice 19,99m2, obývák 17,84m2, pokoj 17,02m2.

Osob. vlastnictví, 2. patro.

Inkaso 3.300 Kč.

Typ nemovitostiByty, 3+1, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaZamenhofova, Olomouc, Olomouc
Evidenční číslo371
Kategorie3+1
Plocha obytná81 m2
Podlaží2. patro
Počet NP3
Počet PP1
VlastnictvíOsobní
TopeníLokální plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, TV satelit, Plyn, Voda, pitná
VybaveníBalkon, Sklep, Zařízeno částečně nábytkem, Bytové jádro zděné
VybavenostKompletní síť obchodů a služeb
SpojeníAutobus, Dálnice, MHD, Silnice, Tramvaj, Vlak
Typ budovyŘadový
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
„Pánové Čech a Procházka jsou Borci:-) Byli jsme mile překvapeni, jak příjemně a hladce proběhla koupě (teď už našeho) rodinného domu. Oceňujeme hlavně vstřícnost a vůli vyhovět našim přáním a připomínkám, a to během celého procesu koupě a vlastně i po zápisu do KN. U této realitky opravdu neplatí, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"...“
Ing. Roman Gratza, Ph.D. a Ing. Kristýna Gratzová
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.
Rodinný dům 5+se zahradou a garáží, ve Sloupu v Moravském krasu.