Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.
Celkem 30 fotografií.
Cena 6 990 000 Kč

Zděná novostavba přízemního RD 4+kk s pergolou a zahradou v obci Hnojice u Šternberka.

Zděná novostavba přízemního rodinného domu 4+kk s velkou krytou pergolou, velkou zahradou a spoustou parkovacích míst v malebné obci Hnojice u Šternberka.

Hned jak autem projedete dálkově ovládanou bránou na pozemek, Vás mile překvapí, kolik místa je zde k parkování. Představte si až 7 aut. 2 auta a motorka v přístřešku a 5 aut před přístřeškem a podél zadní strany domu.

Větší pocit volnosti a otevřeného prostoru u domu jste určitě nezažili. Už jak přicházíte ke vchodu do domu, se Váš pohled stočí do leva do širé zelenomodré dáli k Jeseníkům a ke Šternberku. Tento příjemný vjem Vás bude provázet po celé délce pozemku, tedy i v pergole a na zahradě. A třešničkou na dortu jsou jen samé zahrady okolo, prakticky nemáte sousedy. Klid, soukromí a pohoda jsou první benefity.

A přicházejí další výhody. Hned si vyškrtneme schody, protože zde opravdu nikde žádné nejsou. Bungalov je zcela bezbariérový, což zaručuje pohodlný pohyb uvnitř i venku v každém věku a za všech okolností.

A jedeme dál. Dům je velmi úsporný. Je to díky kvalitnímu zdivu z vápenopískových bílých cihel, 25 cm zateplení šedým polystyrenem, tepelnému čerpadlu vzduch voda, podlahovému vytápění, oknům s izolačními trojskly navíc se zrcadlovým efektem a vlastní studni s pitnou vodou. Díky tomu jsou měsíční náklady jen 3.800 Kč a to za elektřinu a stočné. Úžasně málo, že?

A teď interiér. Velkoformátové dlažby a obklady, vinylové podlahy, obložkové zárubně a dveře s hliníkovým dekorem, velká kuchyňská linka s vestavěnou el. troubou, indukční varnou deskou, myčkou a digestoří s odtahem, LED osvětlení po celém domě, v koupelně velký sprchový kout a bidet, dvoje velká francouzská okna z obývacího pokoje do navazující kryté pergoly, která zvětšuje obytný prostor a kterou opravdu využijete po většinu roku. Vše zmíněné spolu s hezkou výmalbou garantuje krásný, útulný, moderní domov pro Vaši milovanou rodinu.

Na zahradě jsou mladé jabloně, hruška, švestka a nektarinka.

Hnojice leží v úrodné Hané 7 km od Šternberka, kde je veškerá vybavenost. V obci je MŠ, pošta, sportoviště, restaurace a potraviny. ZŠ je 2 km v Žerotíně.

Do přírody pěšky a na kolo zve hezká krajina Nízkého Jeseníku a CHKO Litovelské Pomoraví.

Užitná plocha 105,45m2, pozemek 940 m2.

Dispozice.

Zádveří 5,81m2, technická místnost 5,81m2, chodba 1,06m2, obývák 25,02m2, kuchyň s jídelním koutem 12,96m2, spíž 3,27m2, chodba 8,38m2, WC 3,02m2, koupelna 8,07m2, ložnice 12,04m2, šatna 2,44m2, dětský pokoj 9,26m2, pracovna (druhý dětský pokoj) 8,31m2.

Výstavba 2020, na střeše pálená glazurovaná taška, stropy sádrokarton, příprava na venkovní rolety, vchodové dveře bezpečnostní vícebodové, studna průměr 1,1m hluboká 11m s pitnou vodou s úpravnou (na změkčení a odstranění železa) přivedená do domu, kanalizace tlaková, elektřina 220V/380V, oplocení.

Hledáte-li místo, kde se spojuje krása, pohodlí, komfort, moderní design a nízký provoz, pak je tento dům přesně pro Vás.

Typ nemovitostiDomy, Rodinný dům, Prodej
UpřesněníCihlová, Okraj obce, Novostavba
AdresaHnojice, Olomouc
Evidenční číslo353
KategorieRodinný dům
Plocha obytná106 m2
Plocha pozemek940 m2
Plocha zastavěná133 m2
Plocha zahrada807 m2
Počet NP1
TopeníLokální tepelné čerpadlo
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuNovostavba
Sítě230V, 400V, Internet, Kanalizace, Studna
VybaveníTerasa, Garáž, Parkování, Bezbariérový přístup, Zahrada
VybavenostPošta, Školka
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníOkraj obce
Počet parkovacích míst7

Ladislav Čech

Jednatel - odpovídá za právní servis, realitní makléř od roku 2012. Popis: zapálený srdcař, nadšený řidič a věčný cestovatel.

+420 774 968 623 - online Whatsapp, Viber, Messenger

Tomáš Novotný
„Dobrý den, velice se mi líbil přátelský a profesionální přístup. Dokázali jste, že umíte prodat a dotáhnout obchod do konce. To, že si hrajete s texty inzerátů a několikrát je přepisujete a doplňujete fotky je super a cítím, že to…“
Tomáš Novotný
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí
Kompletně zrekonstruovaný RD 6+se zahrádkou, bazénem, velkou terasou pro aktivní životní styl – Rájec Jestřebí