Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.
Celkem 22 fotografií.
Cena 4 290 000 Kč

Neplatíte provizi.

Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.

Zrekonstruovaný byt 3+kk se zahradou v Kociánově v Loučné nad Desnou v Jeseníkách.

Byt se nachází v bytovém domě se dvěma samostatnými bytovými jednotkami 3+kk a 4+1, se samostatnými vstupy, vodoměry, elektroměry, plynoměry, ústředním topením s kotli na zemní plyn, elektrickými bojlery, parkováním i oplocenými zahradami.

Druhý byt 4+1 v obytném podkroví se prodává také, můžou si ho koupit třeba rodiče a můžete bydlet spolu a přitom mít každý, jak se říká, svoje. Stojí 4.490.000,-Kč.

Byt je možné využívat jak bydlení, tak k rekreaci nebo čistě jako investici, která časem roste na hodnotě a vydělává peníze z pronájmu turistům v létě i v zimě.

Dům je zděný a kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2023. Podlahy v obytných místnostech jsou vinylové. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodu, plyn a kanalizaci.

Od bytového domu je hezky vidět hora Mravenečník a Dlouhé stráně. Obklopeni malebnou přírodou hor zažijete opravdový klid a harmonii, který Vám pomůže nabrat novou energii a odpočinout si od každodenního shonu.

Vychutnat si procházku s cílem nádherných výhledů můžete prakticky kdekoliv v okolí Loučné. Najdete zde nespočet turistických tras, od krátkých okruhů až po náročné horské trasy. S dětmi oceníte naučné stezky nebo výlet na rozhlednu u Tetřeví chaty, odkud budete mít celé Jeseníky jako na dlani. Krásu Jeseníků můžete také aktivně poznávat i na cyklotrasách, kterými je okolí doslova protkané. Na své si přijdou úplní začátečníci, náročnější cyklisté i ti, kdo milují trochu adrenalinu.

Opravdový odpočinek si můžete dopřát v nedalekých termálních lázních Velké Losiny, které Vás okouzlí blahodárnými účinky sirných pramenů. Výběr procedur je široký a u každé z nich se můžete těšit na dokonalou relaxaci. Pokud máte raději trochu divočiny, nadchne vás lesní finská sauna na Ranchi Mustang s ochlazováním v horském potoku.

Lyžování si zde užijí zdatnější lyžaři i děti. V blízkosti jsou lyžařské areály Kouty, Červenohorské sedlo, Ski Centrum OAZA a Přemyslov.

Pozemek náležící k bytovému domu má celkem 389m2 a je rozdělen cca na poloviny, které jsou i oploceny, aby měl každý byt zahradu a parkování zvlášť.

Byt je ve zvýšeném přízemí a je o dispozici 3+kk, má užitnou plochu 72,30 m2 plus část zahrady.

Dispozice zádveří 3,20m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 27m2, ložnice 15,20m2, dětský pokoj 17,50m2, chodba 3,85m2, koupelna 3,75m2, WC 1,80m2.

Hned naproti je obchod, kousek je ZŠ, MŠ, zámek, restaurace, lékař, lékárna, pošta.

Tento byt by mohl být přesně to, co hledáte.

Typ nemovitostiByty, 3+kk, Prodej
UpřesněníCihlová, Klidná část obce, Po rekonstrukci
AdresaKociánov, Šumperk
Evidenční číslo332
Poznámka k ceněNeplatíte provizi.
Kategorie3+kk
Plocha obytná73 m2
PodlažíPřízemí
Počet NP2
Počet PP-1
VlastnictvíOsobní
TopeníÚT plynové
Konstrukce budovyCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Sítě230V, Plyn, Voda, pitná, Kanalizace
VybaveníParkování, Sklep, Zahrada
VybavenostPošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení
Typ budovySamostatně stojící
UmístěníKlidná část obce

Antonín Procházka

Jednatel - odpovídá za nábor a prodej nemovitostí, realitní makléř od roku 2008. Popis: miluje svou práci, poctivý dříč, znalec života, srandista a přítel na telefonu.

Magda Říhová
„Tuzemskou realitní mohu s klidným srdcem doporučit. Jednání o nákupu nemovitosti jsem zahájila s předsudkem nedůvěry k realitním kancelářím, ale ten se Tuzemské realitní podařilo rychle zlomit. Hned při seznámení s nemovitostí jsem...“
Magda Říhová
Byt 3+1, 116ms možností 5+1 o 169 m2, Dukelská, Olomouc.
Byt 3+1, 116ms možností 5+1 o 169 m2, Dukelská, Olomouc.