Jak probíhá prodej nemovitosti

Prověříme nemovitost

Detailně prověříme následující: Předmět prodeje, Předkupní právo, Forma vlastnictví nemovitosti, Družstevní byt, Občanský průkaz, Omezení na nemovitosti, Zákaz zcizení a zatížení, Zástavní právo smluvní, Zástavní právo exekutorské, Věcná břemena, Stavební dokumentace, Vady na nemovitosti, Průkaz energetické náročnosti budov, Ochranné pásmo, Budovy součásti pozemků, Neevidovaná stavba, Studna, Hranice pozemků a staveb, Přístupová cesta, Prodej části pozemku, Vynětí z půdního fondu, Kupec a nabytí vlastnictví, Nabývací titul, LV čili list vlastnictví, Odhad ceny nemovitosti, Bankovní účet, Hotovost, Úhrada kupní ceny, Advokátní, notářská úschova kupní ceny, Zápis do katastru nemovitostí, Předání nemovitosti, Klíče, Přepis vody, elektřiny, plynu, Daň z nabytí nemovitosti, Daň z příjmu, Daň z nemovitých věcí, Správa a účetnictví bytového domu, SVJ čili Společenství vlastníků jednotek, Úklid společných prostor v bytovém domě, Inkaso, výše jednotlivých položek, Fond oprav, Návody a záruční listy k zařízením, Odhlášení internetu, televize, pojištění, Přihlášení nového trvalého pobytu, Odhlášení trvalého pobytu, sídla firmy či jiných osob zapsaných na nemovitosti, Přehlášení rozhlasu, televize, Vývoz jímky, Před focením uklidit, Před prohlídkou uklidit, vyvětrat, provonět.

Skvělá prezentace

Hlavním úkolem je najít solventního kupce na prodávanou nemovitost a to je nejen o umění prodeje, ale také vynaložení velkého množství času, energie a finančních prostředků. Věnujeme velkou pozornost všem detailům nemovitosti, které zvedají její hodnotu. Například počet a uspořádání místností, obytná plocha, výměry místností, stáří, úroveň modernizace, vybavení, orientace na světové strany, velikost a zušlechtění pozemku, umístění v obci, vybavenost obce a mnoho dalších.

Velmi důležité je také nalezení „taháku“, který říká v čem je konkrétně tato nemovitost výjimečná. Jinými slovy zdůrazňuje, proč by si měl zájemce koupit právě tuto nemovitost a za tuto cenu. A to vše ho musí zaujmout už na jeho počítači z fotek a textu v pohodlí jeho domova. Proto jsme na nemovitosti při jejím náboru alespoň 3 hodiny.

Prezentace sestává z poutavých fotografií a videa, kde je viditelné vše podstatné a hezké, co dům nabízí. Dále z textové části, záběrů z dronu, které kupce jasně přesvědčí, proč právě tento dům a na tomto místě, je pro něj ten pravý. Fotky, text, video vše musí být „zmáknuté“ perfektně. Fotografování vyžaduje jistý umělecký talent a dodržování mnoha pravidel. Text zase vyžaduje talent literární a technický na zvládnutí emoční i faktické části.

Komunikace

Jsme stále v kontaktu telefonicky, mailem, přes Whatsapp, Messenger či Viber. Každou důležitou informaci Vám co nejdříve sdělíme.

Péče

Prodejem nemovitosti to pro nás nekončí. Jsme rádi, když se z našich zákazníků na konci obchodu stávají naši přátelé, kteří se na nás kdykoli potom mohou obrátit s žádostí o pomoc nebo radu.

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283