Naše úspěšné prodeje nemovitostí

Názorné ukázky našich úspěšných prodejů

Prodat/neprodat?

Dům v obci Sloup na Blanensku. Majitel domu si nás pozval na konzultaci, kterou poskytujeme zdarma. Sdělil nám, že uvažuje o prodeji domu, ale prodat ho nemusí. Řekl, že kdyby se dům měl prodat za 5 milionů, tak to si ho radši nechá, ale kdyby se to povedlo třeba za 7 milionů, tak by ho asi prodal. Domluvili jsme se, že to za 7 milionů zkusíme a uvidíme, jaký bude zájem. S kolegou jsme věděli, že dům je v dobré lokalitě, je prostorově nadstandardní a že by si tedy kupce za 7 milionů zasloužil. No a povedlo se, do týdne jsme přivedli seriózního zájemce za 7 milionů a majitel se tedy rozhodl, že dům prodá.

Dva roky versus týden

Dům v obci Obora na Blanensku. Přestože už je to pár let, zcela živě si vybavujeme majitelův rozzářený výraz a jeho pochvalná slova: „No Vy jste snad kouzelníci!“. Chápeme jeho radost, neboť svůj dům nejprve marně prodával přes jiné realitní kanceláře téměř dva roky. My jsme ho prodali za jeden týden po spuštění prezentace na realitních serverech. Sedm prohlídek bylo domluveno na neděli a hned první zájemce přímo na prohlídce podepsal rezervační smlouvu.

Reference od tohoto klienta

„Vážení,

touto cestou bych chtěl poděkovat celému týmu Tuzemské realitní s.r.o., který se zabýval prodejem mého rodinného domu. Musím se přiznat, že vaše firemní motto „Když dva dělají totéž, není to totéž“ jsem bral trošku jako klišé. Ale bylo to právě vaše nasazení a váš přístup od samého počátku, který mne utvrdil ve správnosti mého rozhodnutí. Jak jsem měl později možnost osobně zažít, především srovnáním s výkonem dvou konkurenčních realitních kanceláří, skutečně to děláte zcela jinak, totiž lépe! Důkazem toho byl nejen téměř okamžitý úspěšný prodej mé nemovitosti, ale i celá škála dalších navazujících služeb a činností, které jste v rámci vaší práce odvedli skvěle.

Děkuji za vaši spolupráci, přeji vám hodně pracovních úspěchů a spokojených klientů.

Erik Vyhlídal“

Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283