Pronájem bytu

Jedna z častých žádostí našich klientů je žádost o zprostředkování pronájmu bytu. Protože působíme převážně v Jihomoravském regionu, pronájem bytu probíhá nejčastěji v lokalitě Brno, Brno a okolí, Olomouc, Prostějov, Boskovice. Jsme však schopni zajistit pronájem bytu i pro klienty v jiných krajích České republiky, pokud se na nás obrátí se žádostí o pronájem bytu.

Jak probíhá pronájem bytu

Uvažujete-li o pronájmu bytu, zeptejte se nejdříve na celkovou částku za pronájem a kolik z toho činí platby za jednotlivé služby. Je nutné dokládat pravidelně vyúčtování.

Pronájem pěkného částečně vybaveného bytu 2+kk, 53m2, s balkónem v Brně na Lesné.Pronájem pěkného částečně vybaveného bytu 2+kk, 53m2, s balkónem v Brně na Lesné.

Pronájem pěkného částečně vybaveného bytu 2+kk, 53m2, s balkónem v Brně na Lesné.

Pronájem pěkného zrekonstruovaného bytu v Brně na Lesné na ulici Brožíkova o dispozici 2+kk (dříve 2+1) s balkónem a sklepem, umístěného ve 3. patře bytového domu bez výtahu s hezkým výhledem do zeleně a na město.

Byt je 13 let po celkové rekonstrukci a je částečně vybaven. V předsíni je vestavěn…

Obec Lesná

Ulice Brožíkova

Okres Brno-město

Cena 13 500 Kč/měs
Pronájem pěkného, vybaveného bytu 2+1 V Olomouci na Na Letné.Pronájem pěkného, vybaveného bytu 2+1 V Olomouci na Na Letné.

Pronájem pěkného, vybaveného bytu 2+V Olomouci na Na Letné.

Pronájem pěkného, vybaveného bytu V Olomouci na Na Letné, o dispozici 2+1, ploše 44 m2, umístěný v 6. patře s hezkým výhledem, s výtahem.

Byt je cca 15 let po rekonstrukci a je téměř kompletně vybavený (pračka, kuchyňská linka s vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, vestavě…

Obec Lazce

Ulice Na Letné

Okres Olomouc

Cena 13 000 Kč/měs
Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283