Prodej ostatních pozemků

Reference: Rovinatý pozemek 1944 m2 téměř čtvercového tvaru v Lažanech u kluziště jen 13 min od Brna v Lažanech u Blanska.

Touto cestou chci poděkovat Tuzemské realitní za jejich profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti. Chtěl bych hlavně vyzdvihnout práci pana Procházky, který se aktivně chopil zdánlivě neřešitelného úkolu a svými nápady přispěl ke zdárnému výsledku. Hezký den.

Jiří Kotlán

Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.

Stavební pozemek na výrobní a skladovací haly, kanceláře atd. v Šebrově mezi Blanskem a Brnem.

Vítejte ve vizi Vašeho úspěchu a expanze! Představte si komerční stavební pozemek, který je připraven naplnit Vaše sny a zvýšit Vaše podnikání na novou úroveň. Tento pozemek je umístěn v obci Šebrov, malebném koutu mezi Brnem a Blanskem, který nabízí nekonečné možnosti pro rozvoj a růst Vaší firmy.

Obec Šebrov

Okres Blansko

Cena 7 250 000 Kč
Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.

Pozemek na zahradu s ovocnými stromy, s chatkou na nářadí a možností zahradní chatky 20m2.

V nádherné krajině Drahanské vrchoviny je zde pěkný, rovný pozemek na Vaši zahradu s ovocnými stromy, chatkou na nářadí a možností zahradní chatky do 20m2. Nachází se na okraji malé klidné obce Chobyně u Šubířova jen 7km od města Konice a 30km do Prostějova.

Obec leží v malebné krajině Přírodního p…

Obec Chobyně

Okres Prostějov

Cena 320 000 Kč
Uvažujete o prodeji?

Stačí málo a můžeme se do toho pustit

 

  1. Emailem, telefonicky či osobně si vzájemně sdělíme bližší podrobnosti.
  2. Zjistíme, zda Vám vyhovuje naše strategie.
  3. Zjistíme, zda jsme si vzájemně sympatičtí.
  4. Dojde-li ke vzájemné shodě, pustíme se do toho.

Tel. +420 727 898 283